Це ранить мене. Зеленський образився через скандал із Татаровим

Президент Володимир Зелнський не назвав заступника керівника ОПУ Олега Татарова корупціонером, інформує Абзац.

Я навіть не можу робити такі висновки!“, – сказав він в інтерв’ю виданню “Фокус“.

Кримінальна справа стосується 2017 року. Я не був тоді президентом, він не працював в Офісі. Тому фрази “за часів Зеленського знову корупція” – нечесні. Це завдає ран, це позначається на мені особисто. Йдеться не про рейтинг і не про імідж.

Тільки-но зʼявилися новини про Татарова, я викликав Єрмака і сказав: “Якщо історія хоча б жодним словом повʼязана з його роботою тут, попроси людину піти”. Потім ми дізнаємося, що йдеться про 2017-й. Виявляється, всіх людей у цій справі відпустили“, – сказав президент.

Зеленський нагадав, що цього тижня Татарова усунули від справ НАБУ та прокуратури.

Всі ці повноваження передали Андрію Смирнову (заступник голови ОПУ, – прим. Абзацу) … Ми сказали, щоб Татаров йшов і доводив, що він ні в чому не винен. Хочу підкреслити: якщо ті, хто працює зі мною, будуть запідозрені в корупції, ці люди будуть звільнені. І я таких прикладів у себе в Офісі за півтора року поки не бачив. В армії нічого не крали, бронежилети з дірками не продавали, хабарі не отримували“, – сказав президент.

Як писав Абзац, Офіс генерального прокурора прийняв рішення передати провадження, в якому фігурує Олег Татаров, Службі безпеки України. Раніше розслідуванням займалися в Національному антикорупційному бюро.