Цистерни Nasdaq на 2,8% у найгірший день з березня, коли зростання врожаю досягло технологічних акцій, Dow знизився на 570 пунктів

Акції США у вівторок різко впали, а технологічні назви потягли вниз на ширші ринки, оскільки прибутки казначейства торгувалися біля тримісячних максимумів, а законодавці у Вашингтоні продовжували тупик у бюджеті.

Nasdaq Composite знизився на 2,83% до 14 546,68 за найгірший день з березня, а показник S&P 500 знизився на 2,04% до 4 352,63. Промисловий середній показник Dow Jones втратив 569,38 пункту, або 1,63%, і закрився на рівні 34 299,99.

10-річна дохідність казначейства продовжила своє швидке зростання у вівторок, піднявшись до 1,567%, оскільки інвестори стверджували, що ФРС виконає свою обіцянку стримувати стимули до екстреної купівлі облігацій у міру зростання інфляції. 10-річна дохідність, яка торгувалася лише на рівні 1,13% ще в серпні, різко змінилася до найвищих рівнів з червня після того, як ФРС минулого тижня заявила, що скоро скоротить щомісячні купівлі облігацій на 120 млрд доларів.

«Ринок неухильно наближається до реальності, що врожайність була жахливо низькою відносно фундаментальних показників. Зараз ФРС змінюється, і всі змінюють свої позиції, і все одночасно, як ми зазвичай це робимо », – сказала Кеті Джонс, головний стратег з фіксованого доходу Центру фінансових досліджень Шваб.

Завантаження діаграми …

Технологічні акції впали, оскільки швидке зростання курсів робить майбутні грошові потоки менш цінними, а це, своєю чергою, робить популярні акції завищеними. Більш високі ставки також заважають технологічним компаніям фінансувати своє зростання та викуповувати акції.

Facebook, Microsoft та Alphabet втратили понад 3%, тоді як Amazon знизився більш ніж на 2%. Великі акції чіпів зазнали труднощів, Nvidia знизилася на 4,5%.

Також вагою настроїв були розборки бюджету у Вашингтоні. Республіканці Сенату заблокували у понеділок законопроєкт, який би фінансував уряд у грудні, і призупинив границю боргу до грудня 2022 року.

Конгрес має затвердити державне фінансування до п’ятниці, щоб уникнути закриття, а міністр фінансів Джанет Єллен у листі у вівторок попередила Конгрес про те, що законодавцям необхідно збільшити ліміт боргу до 18 жовтня, щоб уникнути дефолту уряду. Величезний інфраструктурний план президента Байдена також опиняється у невизначеному майбутньому.

‘Події у Вашингтоні, безумовно, не допомагають, оскільки ми маємо багато невизначеностей щодо податкової політики та, звичайно, межі боргу’,- сказав Джефф Бухбіндер, стратег з питань капіталу в LPL Financial.

У той час як акції технічних компаній потягли вниз на ширший ринок, сектори, пов’язані з поновленням економіки, перевершили результати, а назви енергоносіїв побачили невеликий приріст. Акції Ford зросли на 1% після того, як компанія оголосила про плани побудови нових виробничих потужностей у США

‘Я маю насправді трохи дежавю минулої осені, якщо ви пам’ятаєте, у вересні минулого року, коли ми побачили, що процентні ставки трохи змінилися, і реакція в техніці’, – сказав Джефф Кілбург, головний інвестиційний директор Sanctuary Wealth. ‘І тиск продажів у технологіях восени минулого року став каталізатором торгівлі рефляцією та ротацією, і ось ми знову тут’.

Вибір акцій та тенденції інвестування від CNBC Pro:

Тим не менш, акції закрилися майже до мінімуму дня, оскільки слабкість у Big Tech виявилася переважною над частиною торгівлі рефляцією.

‘Якщо важковаговики багатьох найбільших американських індексів та ETF продовжуватимуть торгуватись у міру зростання прибутковості UST та зростання інвесторів унаслідок тривалого зростання, це може вплинути на всі акції’, – сказав Кріс Мерфі з Сасквеханни у примітці до клієнтів.

Занепокоєння питаннями ланцюжка поставок та зростанням споживчих цін також могли сприяти потрясінню на ринках. Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив у вівторок перед банківським комітетом Сенату, що інфляція може зберігатися довше, ніж очікувалося, через проблеми з ланцюжками поставок та відновлення тиску.

‘Ці наслідки були більш масштабними і тривалими, ніж очікувалося, але вони зменшаться, і в міру того, як це станеться, очікується, що інфляція знизиться до нашої довгострокової мети на 2 відсотки’ ,-сказав Пауелл.

Слабкість у вівторок збільшила втрати основних індексів у вересні. Nasdaq знизився на 4,7% за місяць, тоді як S&P 500 та Dow знизилися відповідно на 3,8% та 3%.