Давайте повернемо розум Києву: “Опозиційна платформа – За життя” висунула Олександра Попова в мери Києва


Открытый источник

“Опозиційна платформа – За життя” прийняла рішення висунути Олександра Попова на посаду мера Києва. Про це заявив народний депутат, співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович під час партійної конференції в Києві, повідомляє телеканал NewsOne.

“Дорогі друзі, дорогі кияни! Я хочу, щоб ми подивилися на таку ситуацію. Ми з вами кияни сідаємо в літак, летимо до Львова. Сіли і запитуємо один у одного: “Хто поведе літак? Ось цей – він добре боксує. Ось цей – він добре танцює”. Далеко ми полетимо? Ви знаєте, що не дуже. Саме тому, що ми іноді вибираємо не професіоналів і виходить, що найпотужніше місто нашої країни знаходиться в боргах. Саме тому втомлюються мости, замість каштанів садять навіть не хочу називати як це. Люди добрі, давайте повернемося до нормального часу, коли чоботи шив швець, пироги пек пиріжник. Тому, я хочу вам сказати – ми висуваємо на посаду мера, я вважаю кращого кандидата, який сьогодні є в списку претендентів, – це Олександр Попов”, – сказав Рабінович.

Він зазначив, що “на боксерському рингу він, можливо, поступився б Кличку, може він не зміг би так зіграти на роялі, як багато хто з нашої влади, але це двічі міністр України ЖКГ, який розуміє в господарстві більше, ніж всі, хто прийшов до влади разом узяті. Це тричі нагороджена людина орденом “За заслуги” першого, другого і третього ступеня. Це людина, при якій місто реально розвивалося”.

“Дорогі кияни, давайте повернемо розум Києву і оберемо кандидата, якого пропонує наша партія!”- підсумував народний депутат.

Джерело