Дають відсіч диверсантам. Зеленський привітав контррозвідників СБУ зі святом

Глава української держави Володимир Зеленський привітав співробітників Служби безпеки України з Днем контррозвідки. Вітання Володимира Олександровича булоопублікованона офіційному порталі президента України.

У своєму повідомленні чинний президент України підкреслив, що від працівників СБУ дуже багато залежить. За весь час існування СБУ, працівники відомства неодноразово доводили, що вони дійсно можуть бути ефективні та вміють захищати народ. Також президент зазначив, що співробітники СБУ завжди готові пожертвувати собою заради того, щоб врятувати свою країну і не дати ворогам розхитати ситуацію зсередини. За словами президента країни, діяльність працівників Служби безпеки спрямована на попередження загроз безпеці України, вона вимагає не тільки широкої компетенції і професіоналізму, а й безмежної відданості своїй справі.

На завершення голова української держави побажав винуватцям свята міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у справі служіння народу України.

Голова СБУ Іван Баканов також привітав співробітників відомства з Днем контррозвідки. Повідомлення з текстом привітання Івана Баканова опубліковано на порталі СБУ. За словами глави відомства, на співробітників Служби безпеки України покладена серйозна відповідальність – вони повинні працювати на випередження та успішно протидіяти всім викликам, які стоять перед державою. Вони зобов’язані бути на кілька кроків попереду будь-якої потенційної загрози, блискавично реагувати на неї та забезпечити безпеку громадян України.

Іван Баканов підкреслив, що співробітники контррозвідки повинні мати професійні та моральні якості, від яких залежить безпека країни. Завдяки співробітникам відомства, Україна рухається до стратегічної мети – відновлення територіальної цілісності країни. Іван Баканов побажав працівникам СБУ міцного здоров’я, успіхів у роботі та оперативного везіння. Своє привітання глава відомства закінчив фразою “Слава Україні!”.