ДБР розшукує свідків авіакатастрофи під Харковом

Читати новину: Російською

Державне бюро розслідувань звернулося до свідків падіння військового літака Ан-26 поблизу Чугуєва Харківської області з проханням надати фото і відеоматеріали з місця трагедії, інформує Абзац.

Раніше повідомлялося, що внаслідок авіакатастрофи, яка сталася увечері 25 вересня поблизу військового аеродрому у м. Чугуїв, загинули щонайменше 22 людини, на борту літака перебували 23 курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗСУ ім. Кожедуба і п’ять членів екіпажу. Згодом Генштаб ЗСУ уточнив, що членів екіпажу було семеро, а на борту літака перебувало 27 осіб. Офіс генерального прокурора о 23.53 повідомив про 25 загиблих і двох поранених унаслідок авіакатастрофи.

“Державне бюро розслідувань звертається до громадян, які стали свідками авіакатастрофи в Чугуєві. Просимо осіб, які мають фото, відео із відеореєстраторів та мобільних телефонів з місця авіакатастрофи, надсилати свої контактні дані, а саме ПІБ та номер телефону”, – йдеться у повідомленні ДБР.

Зазначається також, що слідчі зв’яжуться зі свідками “для отримання даних матеріалів та долучення їх до кримінального провадження в порядку, встановленому КПК України”.

Як писав Абзац, президент Володимир Зеленський доручив терміново створити урядову комісію щодо з’ясування обставин і причин авіаційної катастрофи.

Дивіться також: Авіакатастрофа на Харківщині: шокуюче відео з місця трагедії