ДБР викрило контрабанду брендових товарів під виглядом штучних ялинок на понад 40 млн грн

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки на МП “Ягодин” Волинської митниці ДМС, під час яких вилучили речі та документи, які мають доказове значення у кримінальному провадженні

ДБР викрило контрабанду брендових товарів під виглядом штучних ялинок на понад 40 млн грн
ДБР

Державне бюро розслідувань викрило контрабанду брендових товарів під виглядом штучних ялинок на понад 40 млн грн, яку кришували працівники правоохоронних органів. Про це повідомила прес-служба ДБР.

“Слідчими Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР проводиться документування неправомірних дій посадових осіб низки правоохоронних органів, за сприяння яких систематично здійснювалось незаконне переміщення брендових товарів”, – йдеться у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що через кордон зловмисники нелегально провозили: мобільні телефони; планшети; ноутбуки; годинники; мобільні аксесуари; брендовий одяг.

Згідно з інформацією, 1 грудня 2020 року працівники Волинської митниці ДМС сприяли безперешкодному ввезенню на територію України великого об’єму вантажу під виглядом штучних новорічних ялинок. 2 грудня 2020 року працівники ГУ Нацполіції у місті Києві зупинили вказану вантажівку та виявили зазначені товари. Після чого автівка перебувала на зберіганні у районному управлінні Нацполіції у місті Києві.

ДБР викрило контрабанду брендових товарів під виглядом штучних ялинок на понад 40 млн грн
ДБР

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки на МП “Ягодин” Волинської митниці ДМС, під час яких вилучили речі та документи, що мають доказове значення у кримінальному провадженні. Зазначений вантажний автомобіль зі вказаними товаром вилучено та арештовано в рамках кримінального провадження. За попередніми підрахунками слідчих, у ньому знаходилося понад 1500 ящиків загальною вартістю понад 40 мільйонів гривень. Через незаконні дії митників підприємці ухилялися від сплати митних платежів у особливо великих розмірах.

Наразі проводяться слідчі дії.ДБР викрило контрабанду брендових товарів під виглядом штучних ялинок на понад 40 млн грн


ДБРДБР викрило контрабанду брендових товарів під виглядом штучних ялинок на понад 40 млн грн

ДБР

Джерело