Destiny 2 Shattered Realm – Посібник з кеш-пам’яті пробуджених залишків мрій

Оновлюючи компас свого Wayfinder в «Сезоні втрачених» Destiny 2, ви зможете розкривати нові таємниці, приховані в Shattered Realm, одній із нових областей, доданих разом із сезоном. Серед цих загадок є кеші даних Awoken, які ви захочете знайти, щоб відкрити нову інформацію про історію під час її розгортання та заробити Тріумфи в рамках сезонних викликів гри.

Пробуджені кеші даних вимагають від вас оновлення частотного відлуння для компаса вашого Wayfinder, тому переконайтеся, що ви очищаєте свої сезонні виклики та купуєте оновлення за допомогою Parallax Trajectory, щоб розблокувати його. Ось де можна знайти три пробуджені кеші даних у місці Залишки мрій у зруйнованому царстві.

Поки ви це робите, ви також можете ознайомитися з нашим посібником «Таємниці висхідного світу» щодо «Руйнів мрій».

Передвісник

From the first beacon, look for a True Sight marker near the edge of the cliff when looking toward the second beacon. That'll show you a path to The Vista, a distant island covered in a green Field of Strife suppression debuff.
Від першого маяка шукайте маркер True Sight біля краю скелі, дивлячись у бік другого маяка. Це покаже вам шлях до Vista, далекого острова, покритого зеленим дебаффом придушення поля полем.

Згідно з Тріумфом, перший кеш даних, який ви шукаєте, знаходиться в районі Занедбаної верфі, але це насправді не зовсім так. Ви дійсно хочете відправитися в район під назвою The Vista, і найкращий спосіб потрапити туди – з першого маяка. Вирівнявши маяк, поверніться назад до шляху, по якому ви піднялися, щоб дістатися до будівлі з маяком всередині. Повернувшись спиною до круглої будівлі, через яку ви потрапили на Асцендентну площину, ви побачите інший острів навпроти себе, що світиться зеленим, завдяки дебаффу Поля розбрату, що покриває землю.

Біля краю скелі попереду вас має чекати маркер True Sight, який відкриває шлях, який приведе вас до далекого острова. Це Vista, і з нею вам доведеться боротися з деякими ворогами, коли ви прибудете. Вийміть їх і використовуйте маркер True Sight тут, щоб відкрити кеш даних. Це виглядає як плаваюча куля, і ви побачите це, коли ви звернетесь до решти рівня, праворуч від місця, куди ви прибули.

Казка Корсара

Use this Barrier Door in The Industrial Facility to get to the teleporter that'll take you to The Overlook.
Використовуйте ці бар’єрні двері в промисловому приміщенні, щоб дістатися до телепорту, який перенесе вас до The Overlook.

Другий кеш даних найлегше знайти під час виконання Загадки про висхідну потужність висхідної потужності (докладніше про це див. Поверніться до зони промислового об’єкта, праворуч від зруйнованого форпосту, який є центральним островом, де ви вперше потрапляєте в уламки мрій, якщо спиною до входу. Ви дізнаєтесь, що потрапили в потрібне місце через великі бурі будівлі Еліксні. Коли ви прибудете, знайдіть бар’єр, через який можна пройти, щоб потрапити у будівлю, яка веде до телепорту.

Inside the small hut, you'll find a treasure chest for a mystery and the Data Cache to the left.
Усередині маленької хатини ви знайдете скриню зі скарбами для загадки та Кеш даних зліва.

Телепорт покладе вас на інший далекий острів під назвою The Overlook. Поки ви тут, знайдіть маркер True Sight та активуйте його, а потім вирушайте до невеликої хатинки поруч з островом. Зайдіть всередину і подивіться ліворуч, щоб знайти Кеш даних.

Закляття

From the second beacon, jump back across to the round platform with the column in the center that includes an opening. Go inside, climb up to the top of the shaft, and open the door just beyond that the Scorn are messing with.
Від другого маяка перестрибніть назад до круглої платформи зі стовпом у центрі, що містить отвір. Зайдіть всередину, підніміться на вершину шахти і відкрийте двері трохи далі, з якими возиться Презирник.

Для остаточного кешу даних вам потрібно буде виконати принаймні частину Таємниці Асцендента під назвою Перше правило. Вирівняйте другий маяк на Занедбаній верфі, потім довелося до дверей у центральній колонці на платформі навпроти маяка. Ви побачите сходи, що ведуть вгору, і ви можете стрибнути і піднятися на вершину, де ви побачите двох Скор, які возиться з панеллю, прикріпленою до дверей. Убийте їх і відкрийте двері, і всередині ви знайдете групу Презирства, яка веде ритуальну боротьбу. Як тільки вони загинуть, скористайтесь маркером Порушення бар’єру, щоб пройти через заблоковані двері Бар’єру.

Head through the Barrier door and follow the path until you get outside, past the laser trip mines. Outside, follow the cliff path to the right until you reach a True Sight marker.
Пройдіть крізь двері «Шлагбаум» і йдіть по шляху, поки не вийдете на вулицю, повз лазерні шахти. Назовні рухайтесь по скелі праворуч, доки не досягнете маркера True Sight.

Йдіть його шляхом через ще кілька бар’єрів; вся ця область також має зелений дебафф Field of Strife, який уповільнить вас. Продовжуйте рухатись територіями з лазерними протипіхотними мінами, поки не дійдете до бар’єрних дверей, на яких є ціла купа мін. Пробіжіть, щоб вийти неушкодженим, потім поверніть праворуч і йдіть стежкою навколо краю скелі.

Activate True Sight and then look to the left, along the stony path behind you. The Beacon is just in the corner, next to the metal wall.
Активуйте True Sight, а потім подивіться ліворуч, по кам’янистій доріжці позаду вас. Маяк знаходиться просто в кутку, біля металевої стіни.

Ви врешті-решт прийдете до чергових дверей Бар’єру, які проведуть вас всередину, але поки що ви можете ігнорувати це. Натомість шукайте маркер True Sight. Це відкриє шлях платформ Ascendant, що ведуть у космос, але поки що ви можете ігнорувати їх. Замість цього поверніться назад і подивіться на шлях, яким ви щойно пройшли, щоб дістатися до цієї точки. Останній кеш даних розміщений у кутку назад уздовж шляху, за кілька футів ліворуч від вас, якщо ви дивитесь на плаваючі платформи Асцендента.