Для мене українець – це українець! Боксер Усик відповів хейтерам і прийняв виклик на двобій

Читати новину: Російською

Відомий український боксер Олександр Усик, який нещодавно потрапив до бази сайту “Миротворець” через пропаганду дружби з Росією, назвав себе українцем і прийняв виклик на бій від борця Богдана Грицая. Відповідне відеозвернення Усик розмістив на своїй сторінці в Instagram, повідомляє Абзац.

“Моя країна – Україна. Я тут живу, я тут народився і виріс. Якби я хотів кудись поїхати, то я б це вже давно зробив. Я не хочу нікуди їхати, і ви мене звідси не виженете. Тому що це моя країна. Не розділяйте людей. Телеканали, не висмикуйте з контексту, не розділяйте український народ. Ми українці, ми не малороси й не сепаратисти. У мене в паспорті написано – “українець”, – заявив спортсмен.

Усик погодився на бій із Грицаєм, але тільки в тому випадку, якщо це буде не бій без правил, а саме бокс.

“Ти кинув мені виклик, кинув рукавичку – я вибираю зброю: ринг і бокс. Надалі можемо спілкуватися. Намагаюся бути законослухняним громадянином”, – сказав він.

Також Усик пояснив, що не міг одразу відповісти борцю, тому що “святкував 75-річчя великої перемоги над фашизмом”.

Усик нагадав, що багато років працював для країни, завойовуючи перемоги для України.

“Для мене вся територія України – це українці. Для мене немає бандерівців, москалів, ще когось. Для мене українець – це українець, все. І неважливо, на якій території він живе – у Львові, в Криму, в Донецьку, в Одесі – неважливо, де він живе”, – вважає боксер.

Раніше український борець вільного стилю Богдан Грицай записав відеоролик, в якому викликав Усика на бій через його “ватні відео”. Він пригадав Олександрові Усику чимало образливих і відверто антиукраїнських висловлювань

“Останньою краплею стало те відео, в якому Алєксандр вдався до відвертих погроз на адресу звичайних українців, продемонструвавши зневагу до всього нашого народу”, – сказав Грицай, пояснюючи свій виклик.

Він також записав відповідне відеозвернення:

Разом з Усиком до “Миротворця” потрапив ще один видатний боксер Василь Ломаченко. Він також вважає себе українцем, але дуже часто заграває з росіянами та пропагандує УПЦ Московського патріархату. Як і Усик, Ломаченко щиро вважає, що українці та росіяни – один народ.

Саме такі тези Ломаченко озвучив у російській документальній стрічці про церкву “Здрастуй, брате! Христос воскрес”. Наразі коментарів від Ломаченка не надходило.