До Києва не пускатимуть водіїв та пасажирів із підвищеною температурою

Всім водіям і пасажирам транспорту на в’їздах до Києва, починаючи з 16 квітня, обов’язково вимірюватимуть температуру, повідомляє Абзац із посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

У разі, якщо температура буде вища за 37,5 градусів і спостерігатимуться ознаки гострого респіраторного захворювання, людину тестуватимуть на наявність коронавірусної хвороби й відправлятимуть на самоізоляцію, зазначили у КМДА, посилаючись розпорядження керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Також зазначається, що у разі ж, якщо температура тіла у того, хто в’їжджає до столиці, перевищуватиме 38 градусів і у нього будуть симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ), то “викликатиметься бригада швидкої (екстреної) медичної допомоги для госпіталізації хворого”.

Людина з нормальною температурою зможе вільно проїхати до Києва.

Норма про обов’язкову термометрію розпочне діяти з 00:00 16 квітня на основних в’їздах до столиці. Забезпечуватиме її виконання поліція спільно з медиками. Перевірятимуть автобуси та мікроавтобуси, вантажні та вантажно-пасажирські автомобілі та легкові автомобілі, які перевозять більше ніж трьох осіб включно з водієм.

Як повідомлялося, станом на ранок 14 квітня в Україні лабораторно підтверджені 3372 випадків коронавірусу COVID-19, з них 98 летальних, 119 пацієнтів одужали.