До лікарні, де лікується Зеленський, стягнули поліцію “зустрічати” протестуючих: фото

У суботу, 21 листопада, територію клініки “Феофанія”, де знаходиться на лікуванні президент України Володимир Зеленський, почали посилено патрулювати поліцейські в очікуванні автоколони учасників акції протесту, яку анонсував “Рух опору капітуляціі”.

Відповідні фото опубліковано в Telegram-каналі PavlovskyNEWS.

Силовики знаходяться на всіх входах і виходах на територію лікарні, навколо стоять автобуси з правоохоронцями. Поліцейські забороняють автомобілям паркуватися біля КП, пояснюючи, що діє особливий режим.

Очікується, що колона учасників протесту з’явитися у “Феофанії” близько 14.30.

“Закликаємо всі 21 листопада о 14:00 зібратися на Європейській площі, звідки ми їдемо в Феофанію, де Зеленський з ВІП-палати записує свої відосікі. Якщо президент до того моменту звідти втече – поїдемо шукати його додому, на дачу, в ОП, якщо поїде в іншу область – наші активісти знайдуть його і там”, – сказано в анонсі акції на Facebook-сторінці громадського руху.

Як повідомляв “Апостроф”, президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у День Гідності та Свободи і похвалив народ, який протягом століть тримається разом проти бід і загарбників.

Джерело