Документальний фільм про Брітні Спірс незабаром з’явиться на Netflix

Якщо ви не стежили за історією про Брітні Спірс та її 13-річною консерваторською діяльністю, яку вона стверджує, що її батько вкрай погано керував настільки обмежувальною та «образливою» формою, або просто стежили за нею з відстані, Netflix поділився коротким тизером для Брітні проти Спірс. Документальний фільм, який вийде повним трейлером 22 вересня, висвітлює подробиці консерваторства, як це вплинуло на попзірку та те, як її батькові Джеймі Спірс так довго вдалося зберегти його.

Режисерка ‘Брітні проти Спірс’ – Ерін Лі Карр (‘Мама мертва і найдорожча, я тебе люблю, зараз помру’), і хоча незрозуміло, що саме може відкрити документальний фільм, тизер означає, що ми дізнаємося шокуючі нові подробиці про консерваторство. За чутками, у документальному фільмі також буде багато людей із життя Спірса, тоді як документальний фільм, ймовірно, працював більше року.

Обрамлення Брітні Спірс було випущено на початку цього року і зосереджувалося переважно на її базі шанувальників, що повернуло до життя хештег #FreeBritney, цього разу посилаючись на її рішення припинити консерваторство. На основі тизера Netflix та історії стрімера з документальними фільмами, Брітні проти Спірс піде на більш журналістський підхід до розслідування, з потенційно вибуховими фрагментами інформації, такими як голосова пошта від Брітні до її адвоката, яку дратує кліп.

Повний трейлер фільму ‘Брітні проти Спірс’ отримає 22 вересня, а фільм вийде 28 вересня, за день до наступного судового засідання Спірс 29 вересня.