Внутрішні інвестори незабаром можуть інвестувати у блокчейн – фонд

Мумбай: Внутрішні інвестори спільних фондів незабаром можуть отримати можливість інвестувати у глобальний продукт, який робить ставку на компанії, що займаються технологією Blockchain. Взаємний фонд Invesco подав документи до Ради цінних паперів та бірж Індії, щоб запустити схему, яка інвестуватиме у Торговий фонд Invesco Elwood Global Blockchain Exchange.

Інвестиційний світ фонду складається з публічних глобальних компаній на розвинених та ринках, що розвиваються, які інвестують у всій екосистемі блокчейн. Блокчейн – це мережа, яка дозволяє компаніям і людям миттєво підтримувати та передавати інформацію. Хоча блокчейн широко асоціюється з криптовалютами, такими як біткойни, це не те саме, що криптовалюта. Блокчейн – це технологія, що дозволяє існувати криптовалюту. Ця технологія використовується в таких сферах, як обладнання для видобутку криптовалют, технологічні операції, фінансові послуги та платіжні системи

ETF Global Blockchain Invesco Elwood повернув 82 відсотки за останній рік. Базовий фонд має коефіцієнт витрат 65 базисних пунктів.

Керівники фондів сказали, що технологія блокчейн має потенціал для трансформації традиційних бізнес -моделей у ряді галузей, і компанії в цьому просторі можуть генерувати високі прибутки в найближчі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *