Dow та S&P 500 падають третій день поспіль, оскільки у вересні інвестори стають обережними

Промислові середні показники Dow Jones та S&P 500 в середу впали третій день поспіль, оскільки інвестори переоцінюють прогнози економічного зростання після плавного просування на ринку цього року.

Індекс Dow знизився на 68,93 пункту до 35 031,07, а S&P 500 опустився на 0,1% до 4,514,07. Важкий за технологіями Nasdaq Composite знизився майже на 0,6% до 15 286,64, знизившись за першу сесію за п’ять.

Середній показник 30 акцій третій день поспіль закрився в мінусі. У вівторок Dow знизився більш ніж на 260 пунктів, збільшивши втрати в п’ятницю після невтішного звіту про робочі місця за серпень. Перспективи вересня також залишаються затьмареними варіантом дельти коронавірусу.

Акції Coinbase впали на 3,2% після того, як криптовалютна біржа виявила, що отримала повідомлення від Комісії з цінних паперів та бірж про можливі заходи примусового виконання. Coupa Software впала на 4,2%, незважаючи на кращі, ніж очікувалося, квартальні фінансові результати.

Багато інвесторів готуються до мінливості у вересні, одному з найслабших сезонно місяців у році. Цінові коливання можуть повернутися, особливо якщо S&P 500 зросте більш ніж на 20% цього року без єдиного відступу 5%.

‘Ми бачимо, що у вересні-жовтні відбуваються нерівності, як завершальні етапи переходу до середини циклу’,-сказав головний стратег компанії Morgan Stanley по перехресним активам Ендрю Шітс. ‘Наступні два місяці несуть величезний ризик для зростання, політики та порядку денного законодавства’.

У цьому місяці показник S&P 500 знизився приблизно на 0,2%. За цей період Dow знизився на 0,9%, а у вересні Nasdaq подорожчав майже на 0,2%.

Одним із каталізаторів розпродажу може стати Федеральна резервна система та потенціал для неї скасувати безпрецедентні грошові стимули для підтримки економіки протягом усієї пандемії. Голова ФРС Джером Пауелл заявив, що центральний банк, швидше за все, почне виводити деякі свої політики щодо легких грошей до кінця року, хоча він все ще бачить збільшення процентних ставок на відстані.

‘Літній зліт до нового максимуму S&P, з потенційними протидіями, такими як зростання ставок на горизонті, змусив інвесторів обговорити, чи можуть американські акції домогтися значних нових прибутків до кінця цього та наступного року. В певний момент акції, ймовірно, матимуть відхід, що, ймовірно, буде спричинено черговим скиданням реальної прибутковості, але інші попутні вітри повинні підняти S&P 500 до нового максимуму до кінця року, – сказав UBS своїм клієнтам у середу, піднявши ціну на S&P 500 на кінець року – 4650, а на 2022 рік – 4850.

У середу Міністерство праці оприлюднило опитування щодо відкриття вакансій та плинності праці, яке показало, що у липні кількість робочих місць зросла до рекордних 10,9 млн. У липні кількість вакансій перевищила кількість безробітних більш ніж на 2 мільйони, оскільки компанії намагалися заповнити рекордну кількість вакансій.

У періодичній ‘Бежевій книзі’ Федеральної резервної системи Центральний банк заявив, що американські підприємства відчувають зростання інфляції, яка посилюється через дефіцит товарів і, ймовірно, буде передана споживачам у багатьох областях.

ФРС також повідомила, що загальне зростання ‘трохи знизилося до помірних темпів’ на тлі зростання занепокоєння громадського здоров’я протягом періоду з липня по серпень, який охоплює звіт.

‘Уповільнення економічної активності в значній мірі пояснюється відступом в обідах, подорожах та туризмі в більшості районів, що відображає стурбованість безпекою через зростання варіанту дельти, а в деяких випадках і обмеження на міжнародні поїздки’, – йдеться у звіті. сказав.

S&P 500 у вівторок знизився на 0,3% у порівняно слабкій торгівлі після вихідних у день праці. Синя фішка Dow впала на 260 пунктів, зважившись на 3M та Honeywell, тоді як важкотехнологічний Nasdaq Composite подорожчав менш ніж на 0,1%, досягнувши рекордної позначки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *