Dow падає на 300 пунктів, оскільки розпродаж у вересні триває, незважаючи на звіт про інфляцію, який краще побоювався

Американські фондові індекси у вівторок відмовились від зростання, повернувшись до вересневого спаду, незважаючи на те, що показники інфляції були кращими, ніж очікувалося.

Промисловий середній показник Dow Jones втратив близько 305 пунктів, або 0,9%. S&P 500 опустився на 0,6%, а Nasdaq Composite знизився на 0,4%.

Акції відкрилися після відкриття індексу споживчих цін у серпні, хоча вони все ще демонстрували значний стрибок інфляції, опустилися менше, ніж очікувалося. Однак середні показники акцій знизилися приблизно на півгодини до торгів.

Акції, пов’язані з відновленням економіки, впали. Банк Америки опустив фінансові частки нижче. General Electric взяла промислові акції в мінус.

‘Те, що ми повинні бачити, щоб підтримувати ринки, – це продовження послаблення інфляції без погіршення економічних перспектив’, – сказала Ліз Енн Сондерс, головний інвестиційний стратег Чарльза Шваба.

Акції Apple впали після того, як компанія представила новий iPhone 13 на щорічній осінній виставці продуктів, рух акцій у відповідності з історичними закономірностями.

Тим часом інвестори зібралися в деякі улюблені технічні бастіони з Microsoft вище.

Акції знаходяться під тиском, оскільки звіт про робочі місця в серпні, опублікований Департаментом праці 3 вересня, виправдав очікування.

‘Протягом наступних кількох тижнів економічні дані стають ще важливішими, щоб побачити, чи підтверджує це слабкість, яку ми побачили у звіті про робочі місця за серпень, чи починає припускати, що, можливо, ми спостерігаємо поліпшення’, – сказав Сондерс.

Вибір акцій та тенденції інвестування від CNBC Pro:

Усі три індекси знизилися щонайменше на 1% у вересні. Протягом останніх двох днів акції перетворювались на денних максимумах на початку сесії.

За даними CFRA, вересень – найгірший місяць для ринків із середнім падінням на 0,56% у місяці, починаючи з 1945 року.

Федеральна резервна система починає дводенне засідання з питань політики 21 вересня. Центральний банк відстежує ключові економічні показники, такі як показники інфляції, коли він вирішує, коли зменшити свою легку монетарну політику в епоху пандемії.

‘Я вважаю, що ФРС поговорить про скорочення у вересні і не оголосить про це до листопадового засідання, а потім введе його в дію до кінця року’, – сказав Арт Хоган, головний стратег ринку National Securities.

У Вашингтоні демократи в Палаті представників у понеділок запропонували нові підвищення податків для корпорацій та заможних людей, щоб фінансувати 3,5 трильйона доларів США на соціальне забезпечення та законопроект про кліматичну політику.

‘Я думаю, що ринок починає впоратися з ідеєю, що відбудеться підвищення податків, і наступний раунд стимулювання насправді є посиленням фіскальної політики, а не стимулом, а не через приціл інвестора’, – сказав він. Баррі Кнапп, керуючий партнер Ironsides Macroeconomics.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *