Dow падає на третій день, оскільки інвестори стають обережними у вересні

Промисловий середній показник Dow Jones в середу впав на третій день, оскільки інвестори переоцінюють прогнози економічного зростання після спокійного зростання ринку цього року.

Dow впав приблизно на 100 пунктів. Індекс S&P 500 знизився на 0,2%. Важкий за технологіями Nasdaq Composite знизився більш ніж на 0,6% після того, як у вівторок закрився на рекордному рівні.

Середній показник 30 акцій третій день поспіль знаходиться в мінусі. У вівторок Dow знизився більш ніж на 260 пунктів, додавши втрати у п’ятницю після невтішного звіту про робочі місця за серпень. Перспективи вересня також залишаються затьмареними варіантом дельти коронавірусу.

Акції Coinbase впали більш ніж на 3% після того, як криптовалютна біржа виявила, що отримала повідомлення від Комісії з цінних паперів та бірж про можливі заходи примусового виконання. Coupa Software впала на 2%, незважаючи на кращі, ніж очікувалося, квартальні фінансові результати.

Багато інвесторів готуються до мінливості у вересні, одному з найслабших сезонно місяців у році. Цінові коливання можуть повернутися, особливо якщо S&P 500 зросте більш ніж на 20% цього року без єдиного відступу 5%.

‘Ми бачимо, що у вересні-жовтні відбуваються нерівності, як завершальні етапи переходу до середини циклу’,-сказав головний стратег компанії Morgan Stanley по перехресним активам Ендрю Шітс. ‘Наступні два місяці несуть величезний ризик для зростання, політики та порядку денного законодавства’.

У цьому місяці показник S&P 500 знизився на 0,4%. Dow знизився приблизно на 1%, а Nasdaq приблизно у рівному стані у вересні.

Одним із каталізаторів розпродажу може стати Федеральна резервна система та потенціал для неї скасувати безпрецедентні грошові стимули для підтримки економіки протягом усієї пандемії. Голова ФРС Джером Пауелл заявив, що центральний банк, ймовірно, почне виводити деякі з політик щодо легких грошей до кінця року, хоча він все ще бачить підвищення процентних ставок на відстані.

‘Літній зліт до нового високого рівня S&P, з потенційними протидіями, такими як зростання ставок на горизонті, змусив інвесторів обговорити, чи можуть американські акції домогтися значних нових прибутків до кінця цього та наступного року. В певний момент акції, ймовірно, матимуть відхід, що, ймовірно, буде спричинено черговим скиданням реальної прибутковості, але інші попутні вітри повинні підняти S&P 500 до нового максимуму до кінця року, – сказав UBS своїм клієнтам у середу, піднявши ціну на S&P 500 на кінець року – 4650, а на 2022 рік – 4850.

У середу Міністерство праці оприлюднило опитування щодо відкриття вакансій та плинності праці, яке показало, що у липні кількість робочих місць зросла до рекордних 10,9 млн. У липні кількість вакансій перевищила кількість безробітних більш ніж на 2 мільйони, оскільки компанії намагалися заповнити рекордну кількість вакансій.

У періодичній ‘Бежевій книзі’ Федеральної резервної системи Центральний банк заявив, що американські підприємства відчувають зростання інфляції, яка посилюється через дефіцит товарів і, ймовірно, буде передана споживачам у багатьох областях.

ФРС також повідомила, що загальне зростання ‘трохи знизилося до помірних темпів’ на тлі зростання занепокоєння громадського здоров’я протягом періоду липня -серпня, який охоплює звіт.

‘Уповільнення економічної активності в значній мірі пояснюється відступом в обідах, подорожах та туризмі в більшості районів, що відображає занепокоєння щодо безпеки через зростання варіанту’ Дельта ‘, а в деяких випадках і обмеження на міжнародні поїздки’, – йдеться у звіті. сказав.

S&P 500 у вівторок знизився на 0,3% у порівняно слабкій торгівлі після вихідних у день праці. Синя фішка Dow знизилася на 260 пунктів, поважилася на 3M та Honeywell, тоді як важкотехнологічний Nasdaq Composite подорожчав менш ніж на 0,1%, досягнувши рекордної позначки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *