Доу стрибає на 260 очок, перериваючи п’ятиденну серію програшів

Промисловий середній показник Dow Jones зміцнився у понеділок, коли індекс відскочив від п’ятиденної серії програшів.

Індекс Dow виріс на 261,91 пункту, або на 0,8%, до 34 869,63. Індекс S&P 500 закрився на 0,2% на рівні 4 468,73. Обидва основні індекси вперше за останні шість сеансів завершили день позитивно. Nasdaq Composite опустився на 0,1% до 15 105,58 протягом четвертого дня поспіль.

За даними CDC, кількість випадків зараження коронавірусом до п’ятниці досягла близько 136 000 у п’ятницю у порівнянні з 157 000 середньо нових випадків у кінці серпня. Вакцина від Covid від Pfizer може бути дозволена дітям до кінця наступного місяця, повідомили Reuters знайомі джерела.

‘Ми зберігаємо розподіл за ризиками щодо сильного глобального зростання, оскільки світ продовжує відновлюватися від пандемії, політики адаптації та постійних сюрпризів щодо заробітку. Відновлення світової економіки було відкладено через поширення варіанту дельти, але хвиля дельти, ймовірно, спаде в США та в усьому світі, і відновлення пандемії повинно відновитися ‘, – заявив Марко Коланович з JPMorgan у понеділок.

Але повернення понеділка було стриманим. Протягом більшої частини торгової сесії курс S&P 500 знизився і не повернувся до свого внутрішньоденного максимуму, піднявшись на 0,8% у день, який потрапив незабаром після відкриття.

Мітинг Доу також згас із плином дня; індекс підскочив більш ніж на 300 пунктів на початку сесії і в один момент відступив до 57,78-бального.

Джим Креймер з CNBC попередив інвесторів у понеділок вранці, що позитивне відкриття фондового ринку може зменшитися протягом торгового дня, особливо протягом такого історично важкого місяця, як вересень.

«Я стурбований тим, що у нас є ще одне позитивне відкриття, і люди заходять і купують, а потім їм стає боляче. Тому я дійсно попереджаю людей заходити, – сказав Крамер на “Squawk Box”.

Вісім із 11 секторів науково -технічного та інформаційного розвитку були позитивними у понеділок на чолі з енергетикою. APA Corp, Marathon Oil та Occidental Petroleum увійшли до трійки лідерів на S&P 500, а інші запаси енергії також підняли індекс.

Імена, пов’язані з повторним відкриттям, також набули популярності. Delta Air Lines та Carnival Corp піднялися вище. Традиційні циклічні п’єси GM і Citigroup піднялися.

Акції Nike подешевшали після того, як BTIG знизив рейтинг акцій, посилаючись на проблеми ланцюжка поставок, спричинені пандемією. Проблеми виробництва можуть суттєво вплинути на святкові продажі Nike, зазначає BTIG.

«Вузькі місця постачання, дефіцит запасів, вищі ціни на товари та більш високі тарифи на доставку – все це сприяло зростанню витрат на виробництво», – зазначив Чарлі Ріплі, старший інвестиційний стратег Allianz Investment Management.

Страхи щодо інфляції сприяли останнім збиткам ринку. Дані, оприлюднені в п’ятницю, показали, що ціни виробників зросли на 0,7% у серпні та на 8,3% у річному обчисленні, що стало найбільшим щорічним зростанням з тих пір, як записи вперше були проведені в листопаді 2010 року.

«Дані [п’ятниці] щодо оптових цін повинні розкрити очі ФРС, оскільки тиск на інфляцію, схоже, все ще не послаблюється і, ймовірно, буде відчуватися споживачем у найближчі місяці»,-сказав Ріплі.

Індекс споживчих цін, за яким уважно стежать, буде опублікований у вівторок, і тоді Вулиця побачить, скільки витрат перекладається на споживачів. Економісти, опитані FactSet, очікують, що читання покажуть, що споживчі ціни підскочили на 5,3% у річному темпі у серпні. Дані про роздрібні продажі будуть опубліковані пізніше цього тижня.

Акції знаходяться під тиском, оскільки звіт про робочі місця за серпень, опублікований Департаментом праці 3 вересня, виправдав очікування. На ринку поширюються побоювання, що пандемія і надалі гальмуватиме економічне зростання, а гаряча інфляція спонукатиме Федеральну резервну систему вжити заходів.

‘Негативний вплив варіанту дельти на циклічну торгівлю очевидний’, – відзначають стратеги компанії Jefferies. ‘Стає все більш очевидним, що вплив дельти затримує будь -які спроби Федеральної резервної системи скоротитися, так само як це надало свіжий імпульс акціям Big Tech, що мають зростання, що перевищує цінні показники в цьому кварталі’.

21 вересня ФРС розпочне своє дводенне політичне засідання, на якому інвестори будуть шукати підказки щодо програми купівлі облігацій центрального банку.

Попри втрати минулого тижня, основні середні показники все ще відносно близькі до рекордного рівня. Усі Dow, S&P 500 та Nasdaq Composite приблизно на 2% або менше нижче своїх рекордів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *