Дуда назвав головну умову припинення війни на Донбасі

Не можна допускати, щоб у центрі Європи зберігався багаторічний заморожений конфлікт, адже він може розгорітися знову, переконаний польський лідер

Зеленський і Дуда дають спільне інтерв’ю українським і польським телеканалам
Прес-служба президента України

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що головною умовою припинення війни на Донбасі, на якій він наголошує на кожному міжнародному форумі, є отримання Україною повного контролю над своїми законними кордонами, над Кримом і Донецькою і Луганською областями. Про це він заявив у спільному з президентом України Володимиром Зеленським інтерв’ю українським і польським ЗМІ в Одесі, повідомляє прес-служба глави Української держави.

“Війна закінчиться тоді, коли Україна поверне повний контроль над своїми законними кордонами – в Криму і Донецькій і Луганській областях. Це умова, і цього має вимагати вся міжнародна спільнота”, – сказав Дуда.

Він додав, що за на думку багатьох експертів, атака Російської Федерації на Україну відбулася для того, щоб перешкодити вступу цієї країни до НАТО і ЄС.

Президент Польщі акцентував увагу на тому, що з початком російської окупації Донбасу та Криму відбулося глибоке порушення міжнародного законодавства.

Не можна допускати, щоб у центрі Європи зберігався багаторічний заморожений конфлікт, адже він може розгорітися знову, переконаний польський лідер.

“Треба дуже твердо ставити питання. Ця агресія має бути завершена. А міжнародно визнані державні кордони України мають бути повернуті”, –  зазначив президент Польщі.

Нагадаємо, у суботу, 11 жовтня, президент Польщі Анджей Дуда прибув з робочим візитом в Україну, а 13 жовтня, зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело