ДУС назвало нову вартість ремонту Офісу президента після акції на підтримку Стерненка

Державне управління справами оцінило роботи із ремонту та відновлення будівлі та прилеглої території Офісу президента після акції прихильників Сергія Стерненка у 1 571 610 гривень.

Джерело: відповідь ДУС на запит “Радіо Свобода

Дослівно: “За результатами проведеного експертного будівельно-технічного дослідження приватним науково-виробничим підприємством “Спектр” встановлено, що орієнтовна вартість робіт із ремонту та відновлення конструктивних елементів оздоблення фасаду, вхідної групи та прилеглої території адміністративного будинку – пам’ятки архітектури місцевого значення за адресою: місто Київ, вулиця Банкова 11, складає 1 571 610 гривень”.

Деталі: У відповіді йдеться, що до цієї суми входять:

  • очищення (миття) фасаду і мощення площі – 297 тисяч гривень;
  • ремонт дверних блоків (9 штук) – 1 158 600 гривень;
  • ремонт вікон – 85 тисяч гривень;
  • непередбачувані і додаткові роботи та покриття ризиків – 30 810 гривень.

Що передувало: 21 березня “Українській правді” повідомили в ОП, що за попередніми оцінками, пошкодження будівлі на Банковій оцінюються приблизно у 2 мільйони гривень.

Передісторія:

  • Увечері 20 березня на вулиці Банковій провели акцію на підтримку засудженого Сергія Стерненка, якому того дня виповнилося 26 років. Мітингувальники розбили вікна Офісу президента, розписали стіни фарбою і закидали будівлю димовими шашками, підпалили двері й табличку.
  • У МВС заявили, що правоохоронці свідомо не втручалися в події на Банковій, а потім оприлюднили імена підозрюваних. Поліція спершу почала кримінальне провадження за статтею “хуліганство із застосуванням зброї”, а потім і за статтею “умисне знищення або пошкодження майна”.
  • Підозри оголосили: лідеру руху “Гонор” Сергію Філімонову і його соратнику Олексію Білковському, ветерану Владиславу Гранецькому-Стафійчуку, відомому як Влад Сорд, голові громадської ініціативи “Захистимо Протасів Яр” Роману Ратушному, а також Євгену Строканю, Давиду Гаджимурадову, Артему Лісовцю. Адмінпротоколи виписали Олегу Кобезькому, Артуру Єфименку, Ігорю Поташенкову.
  • Суд уже відправив під цілодобовий домашній арешт Владислава Гранецького-Стафійчука (Сорда), Євгена Строканя, Романа Ратушного, Сергія Філімонова та Олексія Білковського.

Джерело