“Диванні туристи” – нове тревел-шоу гурту AVIATOR

Читати новину: Російською

Відомий український гурт AVIATOR, який в цьому році, до речі, відзначає своє 15-річчя, запустив власне тревел-шоу “Диванні туристи”. Унікальність шоу полягає в тому, що “авіатори” Дмитро Тодорюк і Андрій Сторож мандрують обласними центрами України, буквально не встаючи з дивана.

Тема подорожей для хлопців не є новою: під час всеукраїнського туру “По небу” на одному з найбільших українських інформаційних порталів виходив їхній блог під назвою “Бортовий щоденник”, у якому було детально описано враження від кожного гастрольного міста.

“Нам не вистачає гастролей! — зізналися Андрій і Дмитро в коментарі Абзацу. — Тим більше, що цей рік для нашої “банди” — ювілейний… Плани довелося змінювати та “перекроювати”, самим — перелаштовуватися, але “заряд” на отримання вражень від міст і містечок залишився. Так і виник формат “Диванних туристів”.

Артисти самостійно готують програму на кожному з етапів, починаючи зі сценарію та закінчуючи монтажем. Наразі на каналі AVIATOR в Youtube вже вийшло п’ять епізодів травел-шоу. Перший, присвячений “столиці” Волині Луцьку, побачив світ 4 травня, а усього заплановано 25 випусків.

Луцьк і його найдовший у світі житловий будинок

“Це точно не заради того, аби щось комусь довести. Так цікавіше й трушніше! Тим більше — нам є про що розповісти. Ми завжди, приїжджаючи куди-небудь на концерт, виділяємо певний час на прогулянки та “знайомство” з місцевістю. Зараз просто з’явився час розкласти все побачене по “поличках” і зацікавити мандрами своєю країною після скасування карантину. Бо воно дійсно того варте!” – розповіли хлопці.

У своїх випусках Андрій і Дмитро розповідають нетривіальні факти з історії та сьогодення обласних центрів України, відкриваючи нові цікаві місця. Травел-шоу “Диванні туристи” – це своєрідний відеопосібник для мандрівників, який дозволяє ближче познайомитися з різними регіонами нашої країни.

Кропивницький – місто з єдиною на всю Європу земляною фортецею

Чернігів – батьківщина українського Дракули

Запоріжжя – місто, в якому є ложе примирення

Черкаси – місто в центрі України з “кавказькою” назвою

Важливо й те, що глядачі можуть безпосередньо впливати на вибір наступного пункту призначення шляхом голосування. Ну що ж, bon voyage, шановні!