Джермалл Чарло – Сергій Дерев’янченко: Сьогодні відбудеться бій за пояс чемпіона світу WBC


З відкритих джерел

Сьогодні вночі в Mohegan Sun Arena в Анкасвіллі, штат Коннектикут, США відбудеться вечір боксу, в рамках якого українець Сергій Дерев’янченко спробує відібрати пояс чемпіона WBC у американця Джермалла Чарло.

27 вересня, 5:00
Анкасвілль, “Mohegan Sun Arena”
Бій за пояс чемпіона світу в середній вазі WBC 
Джермалл Чарло (США) – Сергій Дерев’янченко (Україна)
30 – вік -34
183 см – зріст -175 см
72,25 кг – вага -72,34 кг
30 – бої -15
30 (22) – перемоги (КО) – 13 (10)

Українець Сергій Дерев’янченко втретє у своїй кар’єрі спробує стати чемпіоном світу. Дві попередні спроби, хоч і завершилися невдало, були дуже гідними. Спочатку українець програв за очками Дені Джейкобсу в 2018 році, створивши серйозну трепку американцеві. У другій свій титульний Захід Дерев’янченко, на думку багатьох експертів, і зовсім оформив перемогу в бою з легендарним Геннадієм Головкіним. Але судді того вечора віддали перемогу казахстанцю. 

Третім чемпіоном світу, у якого Дерев’янченко спробує відібрати пояс, буде американець Джермалл Чарло. 30-річний непереможений Американський панчер з вражаючим рекордом. Але на відміну від Дерев’янченка, опозиція у чемпіона була відносно серйозною. Але з будь-яким з опонентів Чарло справлявся без питань. 

Враховуючи, що в цей вечір б’ється другий брат Чарло, Джермелл і сам захід організовано американською стороною, Дерев’янченко не варто розраховувати на симпатію з боку суддів. Тому для перемоги в сьогоднішньому бою йому потрібно добути її впевнено. Щоб вже ні в кого не було сумнівів, що українець гідний нарешті надіти пояс чемпіона.

Новини за темою: Сергій Дерев’янченко та Джермалл Чарло провели дуель поглядів


З відкритих джерел

Сергій Дерев’янченко:

“Я збираюся чинити на Чарло тиск з самого початку. Я збираюся використовувати свої ноги, свій джеб і комбінації, щоб домогтися перемоги. Це велика битва. Коли я виграю, відкриється ще більше можливостей. Я зможу об’єднати пояси і вивести свою кар’єру на новий рівень”.


З відкритих джерел

Джермалл Чарло:

“Для мене це тільки початок. 30 бійців намагалися мене перемогти, але всі 30 зазнали невдачі. У суботу у нас з братом буде шанс зробити те, що у нас виходить найкраще. Подивимося, куди піде цей зелений пояс в суботу. Я зосереджений і закритий. Я готовий до бою. Сергій може сказати про мене все, що хоче, але бій буде в суботу”. 

Прогноз 112.ua: Чарло, спірним рішенням суддів

Джерело