Екс-динамівець Алієв похвалив Лукашенка за наявність ж*пи і яєць

Колишній футболіст київського “Динамо”, московського “Локомотива” та збірної України Олександр Алієв розповів про своє ставлення до президента Білорусі Олександра Лукашенка у контексті боротьби з коронавірусом, повідомляє Абзац.

“Зараз чемпіонат Білорусі – номер один у світі, дванадцять країн його транслюють. Ось кенту (Артему Мілевському) 35 років, а на нього дивиться весь світ! Раніше я дивився на нього в Лізі чемпіонів, а зараз в чемпіонаті Білорусі. Радий за нього. Йому нема чого скаржитися. Наразі кожен заздрить чемпіонату Білорусі, тому що люди тренуються і грають”, – цитує скандального екс-футболіста Tribuna.com.

Не оминув Алієв своєю увагою й президента Білорусі Олександра Лукашенка.

“Бацька все правильно зробив! Він правильні слова говорить. У країні є робота, а ті люди, що їдуть до Польщі … Правильно Лукашенко сказав, що нічого туди їхати! У них є робочі місця. Його нічого не лякає, у людини дійсно є ж*па та яйця. Видно, що це справжній мужик”, – сказав він.

Зазначимо, що станом на 15 квітня в Білорусі, за офіційними даними, 3728 громадян заразилися на коронавірус, з них померло 36, а 203 одужали. Між тим футбольний чемпіонат у країні триває.