Ексголова Вінницької ОДА помер після щеплення від COVID-19: близькі розкрили подробиці

Після щеплення від коронавірусу помер колишній голова Вінницької ОДА 42-річний Олександр Крученюк. Про це повідомляє 33 канал.

За даними судмедекспертів, чиновник помер в результаті шлункової кровотечі. Але днями він вакцинувався від COVIID-19. Помер він по дорозі з ресторану.

“Знаю, що в” Батерфляй “Олександр святкував день народження товариша, там йому і стало погано. Приїхала “швидка допомога”, але по дорозі до Вінниці він помер. Можливо, що Олександру “допомогли” піти на той світ? Нехай би і цю версію перевірила поліція. Адже не секрет, що перемогою на повторних виборах Олександр багатьом дорогу перейшов”, – розповіла подруга сім’ї Наталія Бойко.

Також Наталія розповіла журналістам, що покійний часто лікувався, але мало хто знав про це.

“У нього був свій благодійний центр, яким займалася дружина Світлана, вони часто свої кошти віддавали хворим дітям на лікування”, – зазначила вона.

Похорон відбувся у вівторок, 6 квітня, в місті Хмільник. Попрощатися з Крученюк прийшли багато людей – родичі, друзі, колеги і жителі міста.У нього залишилися троє малолітніх дітей – два сини і дочка.

Крученюк перед смертю 2 місяці обіймав посаду глави ОТГ в Хмельницькому районі. До цього він працював в агробізнесі, на підприємстві “Візит”, потім – керівником ПП “АГРОЛАДА-П”. Потім він став депутатом минулого скликання і очолив тоді фракцію від БПП.

Як писав Абзац, 23 березня в смт Чорноморське Одеської області померла військовослужбовиця, яка 21 березня отримала щеплення проти COVID-19. Наступного дня у МОЗ повідомили, що причина смерті військовослужбовиці – гостра серцево-судинна недостатність.

Джерело