Конгрес Сальвадору підтримує 150 мільйонів доларів фонду для біткойнів до прийняття

САН САЛВАДОР: Конгрес Сальвадору у вівторок схвалив закон про створення фонду на суму 150 мільйонів доларів для полегшення переходу з біткойна в долари США напередодні запланованого прийняття центральноамериканською країною криптовалюти як законного платіжного засобу наступного тижня.

З 64 голосами «за» і 14 голосами «проти», Конгрес схвалив фонд, оскільки Сальвадор, який уже використовує долар США, готується офіційно прийняти біткойн 7 вересня.

Країна Центральної Америки першою у світі буде використовувати криптовалюту як законний платіжний засіб.

Гроші для нового фонду будуть перенаправлені з поточного бюджету міністерства фінансів і адмініструватись державним банком розвитку Сальвадору (BANDESAL).

‘Метою цього закону є фінансова підтримка альтернатив, які надає держава, без шкоди для приватних ініціатив, які дозволяють користувачеві здійснювати автоматичну та миттєву конвертацію біткойна в долар США’, – йдеться у документі Конгресу.

Щонайменше 200 банкоматів та 50 консультаційних центрів із урядового додатку для цифрових гаманців ‘Chivo’ встановлюються в різних частинах країни, де користувачі можуть вносити та знімати гроші без сплати комісійних, заявив президент Найбі Букеле, який оголосив про ініціативу у червні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *