Електричний крос-хетчбек Citroen ë-C4. Виробник обіцяє 8 років гарантії

Компанія Citroen згідно з раніше оголошеними планами провела презентацію оновленої моделі крос-хетчбека Citroen С4, яка буде поставлятися на ринок з різними видами двигунів: бензиновим, дизельним і електричним для моделі Citroen ë-C4. Залежно від виду використовуваного палива автомобілі отримають різні по потужності двигуни: бензиновий від 100 до 155 к. с., дизельний від 110 до 130 л. с., а електричний – 136 к. с або 100 кВт.Електричний крос-хетчбек Citroen ë-C4 з двигуном, що розвиває крутний момент 260 Нм, зможе розганятися до 100 км/год за 9,7 секунди (спортивний режим) при максимальній швидкості в 150 км. Під час поїздки водій зможе підібрати найбільш оптимальний режим їзди (Eco, Normal і Sport), тим самим оптимізуючи швидкість і дальність пересування на одній зарядці акумулятора.

Акумуляторний блок Citroen ë-C4 ємністю 50 квтг (Li-Ion, 400 В) дозволяє подолати на одному заряді близько 350 км по циклу WLTP. При цьому в автомобілі передбачено використання функції рекуперації, що дозволяє під час гальмування поповнювати заряд акумулятора. Гарантійний термін служби акумуляторного блоку ë-C4 становить 8 років або 160 тисяч км пробігу. За запевненням розробників з Citroen, після досягнення цих граничних показників ємність акумулятора не повинна бути нижче 70% від ємності батареї поставляється із заводу.

Використання високошвидкісної зарядки потужністю 100 кВт на стаціонарних станціях дозволяє поповнювати заряд акумулятора зі швидкістю 10 км у хвилину і зарядити його до 80% всього за пів години. У побутових умовах можна використовувати зарядний пристрій Wall Box (32А), що дозволяє повністю зарядити акумулятор за 7,5 годин при однофазному струмі. Застосовуючи опціональний перетворювач на 11 кВт Wall Box дозволить зарядити акумулятор за 5 годин використовуючи трифазний струм. Заряджаючи акумулятор від звичайної побутової розетки процес поповнення енергії триватиме 24 години, а з використанням посиленої розетки на 16А – 15 годин. Контроль рівня зарядки акумулятора може здійснюватися дистанційно з використанням програми «My Citroën».

Покупець автомобіля Citroen ë-C4 зможе вибрати один з 31 варіанти дизайну зовнішнього оформлення. Це сім різних колірних рішень: Polar White, Obsidian Black, Steel Grey, Platinum Grey, Elixir Red, Caramel Brown, Iceland Blue, п’ять колірних варіантів деталей обробки: Glossy Black, Metallic Sand, Textured Grey, Anodised Deep Red, Anodised Blue, а також шість схем оформлення салону: Standard, Urban Grey, Metropolitan Grey/Blue, Hype Black/Red. Крім того доступний вибір 16-, 17 – або 19-ти дюймових дисків. На ринок Citroen ë-C4 надійде вже восени 2020 року.