Електричний пікап Lordstown Endurance з 4 провідними колесами, потужністю 600 л.с. і дальністю поїздки 320 км за 52 000 $

Популярність майбутнього електропікапа Tesla Cybertruck не залишає байдужими автомобільних конструкторів, що вже заявили про появу пікапів на електриці від компаній Ford, Rivian і Bollinger. Ще одним конкурентом футуристичного пікапа Ілона Маска стане автомобіль Lordstown Endurance, продемонстрований під час годинного шоу в місті Лордстаун в Огайо у присутності віцепрезидента США Майка Пенси.Примітно, що на досить тривалому заході було представлено дуже мало технічних подробиць майбутнього пікапа. Між тим стало відомо, що вже на початку наступного року, в січні місяці перші автомобілі Lordstown Endurance потраплять до споживачів, які оформили попереднє замовлення. Також представники розробника заявили, що кількість попередніх замовлень вже склало 14 тисяч. При цьому в плани виробника входить досягнення вже в наступному році обсягу продажів у 20 тисяч електричних пікапів.

Випуск електродвигунів, вбудованих в колеса під маркою Elaphe L-1500, буде здійснюватися на складальному конвеєрі колишнього заводу General Mototrs в Лордстауне, який був проданий компанії GM Lordstown Motors у 2019 році за 20 млн доларів. На цьому ж заводі буде здійснюватися і загальна зборка автомобілів Lordstown Endurance, ціна яких на ринку складе 52 500 доларів, а з урахуванням федеральної податкової знижки 7500 доларів, виявиться всього 45 000 доларів.

Серед технічних характеристик повнопривідного пікапа Lordstown Endurance з вбудованими в провідні колеса двигунами Elaphe L-1500 Endurance In-Wheel Motor, можна виділити дальність автономної подорожі від 320 км за циклом EPA (400 км максимум). Загальна потужність енергетичних установок складе 600 л. с. (440 кВт). Час повної зарядки до 98% складе близько 10 годин при використанні зарядного пристрою Level 2 (7 кВт, AC). Використання швидкісного пристрою Level 3 (DC) скорочує час підзарядки до 0,5-1,5 годин. Автомобіль буде поставлятися з бортовим перетворювачем 3,6 кВт (120 В, 30 А).

Автомобіль Lordstown Endurance буде розрахований на п’ять місць, і зможе розвивати максимальну швидкість в 128 км/ч. При цьому розгін від 0 до 96,5 км складе 5,5 секунди