Ілон Маск каже, що наступна місія SpaceX матиме безплатний Wi-Fi та теплішу їжу

За три дні до завершення цивільної місії компанії SpaceX Inspiration4 екіпаж з’явився у відео та зображеннях, які чудово проводять час на борту капсули Дракона. Окрім дослідження під час обходу Землі, члени екіпажу транслювали у прямому ефірі виступ укулеле з нульовою гравітацією та телефонний дзвінок зі своїми колегами додому. Однак, схоже, у них є «надзвичайні» скарги. Їхню першу страву в космосі – піцу – подавали холодною. Після того, як ручка Inspiration4 Twitter поділилася цим, генеральний директор SpaceX Ілон Маск сказав ‘вибачте’ і запевнив, що капсула Dragon матиме теплішу їжу, але також безкоштовний Wi-Fi.

Безплатна частина Wi -Fi, яку згадував Маск, ймовірно, стосувалася проєкту Starlink, над яким займається SpaceX. SpaceX керує супутниковим Інтернет-сузір’ям для доступу до Інтернету з низькою затримкою до більшої частини Землі. Зараз він доступний у 14 регіонах, включаючи Австралію, Канаду, Великобританію та США.

Inspiration4-перший орбітальний космічний політ, на борту якого перебували лише чотири громадяни для чотириденної місії. Раніше SpaceX заявила, що чотири учасники здорові й щасливі. Перш ніж вони лягли спати на свою першу ніч у космосі, вони подорожували 5,5 раза навколо Землі, дивлячись з купола корабля Дракона – найбільшого космічного вікна, коли-небудь побудованого, і насолоджувалися кількома трапезами. Їх страви включали каву та чай, піцу (холодну), бутерброди, фрикадельки, салямі та закуски, такі як кеглі та імбирні жуйки.

Раніше Маск також написав у Twitter, що розмовляв з екіпажем і ‘все добре’.

Місія «Натхнення» була запущена з космічного центру Кеннеді НАСА у Флориді. Це сталося майже через два місяці після того, як Річард Бренсон полетів у космос на своєму космічному кораблі Virgin Galactic, а слідом за ним – засновник Amazon Джефф Безос на своєму кораблі Blue Origin.

Це остання місія SpaceX, яку Маск заснував у 2002 році з метою колонізації Марса та перетворення ‘людей на багато планетний вид’.

Inspiration4 повернеться на Землю пізніше в суботу за американським часом. Вибух заплановано трохи пізніше 19:00 EDT (4:30 ранку IST неділя) біля узбережжя Флориди.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *