Facebook, Ray-Ban можуть відкрити свої розумні окуляри 9 вересня, пропонує Microsite

Facebook і Ray-Ban об’єдналися, щоб створити пару розумних окулярів, які можуть з’явитися дуже скоро. Мікросайт на вебсайт Ray-Ban показує силует майбутнього носіння, і, крім однієї ключової деталі, він не розголошує жодної інформації про те, чого очікувати від пари. Раніше на цьому тижні Ендрю Босуорт, віцепрезидент Facebook Reality Labs, очевидно, дражнив смарт-окуляри записом відео з точки зору. Очікується, що майбутні розумні окуляри матимуть кілька функцій доповненої реальності (AR), ймовірно, подібних до тих, що є у Snapchat Snap Spectacles.

Мікросайт на офіційному вебсайт Ray-Ban, як згадувалося, демонструє силует окулярів разом із логотипами Ray-Ban та Facebook. У тизері також згадується дата: 9 вересня 2021 р. Крім того, на мікросайті є можливість для користувачів підписатися на ‘сповіщення про випуск’. Ясно не згадується, чи смарт – окуляри дебютують у четвер, 9 вересня.

На початку цього тижня Босворт поділився відео у Twitter, яке, здається, дражнить майбутні носії. Він поділився відеозаписом, на якому він та його генеральний директор Facebook Марк Цукерберг висловив свою точку зору. У відео, однак, нічого не згадується про очікувані розумні окуляри Facebook x Ray-Ban, і вони не показують їх.

Минулого року Facebook оголосив, що випустить свої розумні окуляри разом із Ray-Ban 2021 році. На початку цього року генеральний директор Марк Цукерберг також підтвердив, що наступним апаратним запуском Facebook будуть розумні окуляри. Facebook також працює над створенням справжніх окулярів AR, але заявив, що для їх випуску знадобиться щонайменше 5 років.

Очікується, що майбутні розумні окуляри будуть сформовані як одна зі знакових оправ Ray-Ban з деякими функціями AR на верхній частині. Технічні характеристики розумних окулярів поки не відомі.

Розумні окуляри можуть бути схожі на попередні покоління Snap Spectacles від Snapchat. Тепер ці окуляри перетворилися на розумні окуляри, обладнані AR, призначені для художників та розробників.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *