Осінні хлопці Осінній фестиваль святкує танцювальний костюм лева, візерунок місячних тістечок та інше

Було оголошено осінній фестиваль Fall Guys, який запропонував спеціальні винагороди та виклики разом із новим плейлистом для команд. Оголошений у публікації блогу, осінній фестиваль триватиме з 21 по 27 вересня.

Під час фестивалю осені гравці можуть виконувати завдання, щоб заробити бали за міні -бойовий пропуск, пропонуючи безкоштовну косметику та валюту. Фестиваль осені присвячений фестивалю середини осені-китайському святкуванню, яке розпочнеться 21 вересня цього року. Шкіра, включена до бойового пропуску, називається ‘Танець лева’, який, здається, розроблений на честь китайського дракона, який зазвичай можна побачити на парадах.

Squad Celebration Show-це спеціальний список відтворення, де чотири команди змагаються у всіх командних іграх. Подія ‘Осінній фестиваль’ відбувається приблизно через два місяці після запуску 5 сезону ‘Осінні хлопці’, присвяченого пригодницькій темі джунглів. У рамках 5-го сезону у «Осінніх хлопців» почалися події з обмеженим часом, наприклад, «Осінній фестиваль». Попередні дві хронометражні події були тематичні навколо Ратчета та Кланка: Rift Apart, причому Ратчет та Кланк отримували кожну свою подію.

Fall Guys наразі доступний на PlayStation та ПК. Для Fall Guys було оголошено про випуск Nintendo Switch і Xbox, однак після недавньої затримки дата виходу не була названа. Також оголошено крос-гру для Королівської битви, яка вийде десь у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *