Fastrack Reflex Tunes F02 Огляд навушників з активним шумопоглинанням: Зручна посадка, доступний ANC

Бренд Fastrack починався як спосіб індійського виробника наручних годинників Titan продавати доступні годинники для молоді в Індії, але останнім часом він розширився, щоб охопити різні категорії продуктів, включаючи розумні пристрої. Асортимент аудіопродукції компанії Reflex Tunes охоплює бездротові навушники, включаючи навушники у формі шиї, а також справжні бездротові навушники. Поточним флагманським продуктом цієї лінійки є бездротові гарнітури з активним шумопоглинанням Fastrack Reflex Tunes F02.

За ціною від Rs. 7 995 в Індії, бездротові навушники Fastrack Reflex Tunes F02 пропонують багато функцій і специфікацій, включаючи активне шумозаглушення, підтримку кодека Bluetooth Qualcomm aptX та належну ізоляцію навколо вуха. Це найкраща пара бездротових навушників за ціною нижче Rs. 10 000? Дізнайтесь у цьому огляді.

Рефлекторні мелодії Fastrack F02 мають накладку на вухо з хорошою накладкою, що сприяє активному шумопоглинанню

Fastrack Reflex Tunes F02 зручний і добре обладнаний

Великі навушники навколо вуха можуть бути бажаними з кількох причин, включаючи комфорт, кращу пасивну шумоізоляцію та можливість вмістити великих, більш здатних водіїв. Навушники Fastrack Reflex Tunes F02 пропонують все це, з додаванням активного шумопоглинання для покращення пасивної шумоізоляції. Цей набір функцій ставить навушники в пряму конкуренцію із середніми та преміальними опціями від таких брендів, як Sony, Sennheiser та Skullcandy.

Хоча повністю пластиковий корпус Fastrack Reflex Tunes F02 може не викликати відчуття преміум-класу, ця пара навушників виглядає досить пристойно за таку ціну. Він також дуже зручний у носінні завдяки щільній накладці як на корпусах, так і на нижній частині пов’язки. Навушники мають належний дизайн навколо вуха, вони повністю закривають мої вуха і створюють гідну шумоізоляційну герметичність, навіть коли я мав окуляри. Навушники трохи рухаються у всіх напрямках незалежно від пов’язки, тому ви можете пристосуватись до їхньої посадки.

Пов’язка на голову Fastrack Reflex Tunes F02 регулюється по довжині і складається всередину для зручного зберігання. На гарнітурі всього п’ять мікрофонів-на нижній частині обох навушників є великі отвори для мікрофонів, а на зовнішніх сторонах корпусів і біля порту USB Type-C є додаткові.

Усі елементи керування та входи на Fastrack Reflex Tunes F02 знаходяться праворуч. Є три багатофункціональні кнопки для управління живленням, відтворенням, гучністю та обробкою дзвінків, а також повзунковий перемикач для управління активним шумопоглинанням. Є додатковий аудіовхід і порт USB Type-C. Біля кнопок і повзунка ANC є невеликі індикатори стану.

Підключення стереокабелю до роз’єму aux автоматично вимикає підключення Bluetooth у навушниках. Цікаво, що активне шумопоглинання на Fastrack Reflex Tunes F02 працює незалежно від основних елементів керування живленням; Ви можете увімкнути функцію ANC, навіть якщо навушники вимкнені або використовуються як дротова гарнітура.

Немає допоміжного додатка для Fastrack Reflex Tunes F02, але це насправді не проблема, оскільки більшість його функцій, функцій та елементів керування є досить простими та простими в управлінні. Навушники мають 40-міліметрові динамічні драйвери з діапазоном частот 20-20 000 Гц. Версія Bluetooth не вказана, але навушники підтримують кодеки Bluetooth SBC, AAC та Qualcomm aptX. Існує навіть рейтинг водонепроникності IPX4.

fastrack reflex tunes f02 review buttons Fastrack

Активним шумопоглинанням можна керувати незалежно від навушників Fastrack Reflex Tunes F02

Термін служби акумулятора на Fastrack Reflex Tunes F02 майже працездатний, враховуючи його форм-фактор і ціну, але він набагато менш дієздатний, ніж Sony WH-CH710N, який є одним з наших найпопулярніших навушників із шумозаглушенням за ціною за Rs. 10 000.

Гарнітура працювала близько 13 годин на одному заряді, на помірних рівнях гучності та з увімкненим ANC. На повну зарядку з порожнього місця пішло близько трьох годин. У мене майже виключно було поєднано Reflex Tunes F02 зі смартфоном Android з використанням кодека aptX, і, можливо, вдасться трохи збільшити час автономної роботи за допомогою кодека AAC, але це не матиме значного значення.

Пристойний звук, середній рівень ANC на рефлекторних мелодіях Fastrack F02

Незважаючи на те, що Fastrack є відносно новим у сегменті бездротового аудіо, його перші продукти досягли успіху, і що цікаво, це включає зосередження на якості звуку. Хоча Reflex Tunes F02 не позначений і не позначений на коробці чи веб -сайті, він підтримує кодек Bluetooth Qualcomm aptX, а в поєднанні з хорошими драйверами та налаштуванням це забезпечує дуже хороший звук.

Хоча я зазвичай використовую бездротові навушники та навушники з iPhone, підтримка aptX змусила мене використовувати смартфон Android як основний пристрій -джерело для цього огляду. Дійсно, використання вдосконаленого кодека Bluetooth значно покращило якість звуку, хоча навушники все ще звучали грамотно і цікаво під час використання iPhone з кодеком Bluetooth AAC.

fastrack reflex tunes f02 review folded Fastrack

Хоча активне шумопоглинання не дуже добре на Fastrack Reflex Tunes F02, якість звуку гідна завдяки підтримці aptX

Починаючи з Paradox від Riot Jazz Brass Band на смартфоні Android, Fastrack Reflex Tunes F02 звучав широко і просторо, створюючи таку звукову сцену, якою можуть керувати лише великі водії та належна посадка навколо вуха. Саксофонові та трубні рифи цього сучасного джазового треку відчували себе присутніми і справжніми на віртуальній звуковій сцені, доповнені детальною перкусією та жорстким басом.

Підтримка кодека aptX Bluetooth поєднала все це разом із вражаючим відчуттям згуртованості, якого я ще не відчував у парі навушників за ціною за Rs. 10 000. Рухаючись далі, Fastrack Reflex Tunes F02 йшов у ногу з темпом і атакою швидшого та жвавішого заздрісника Aluna, зберігаючи при цьому розкішну звукову сцену та згуртованість, що робить його такою приємною парою навушників.

Звуковий підпис Fastrack Reflex Tunes F02 дійсно додає мінімумів і максимумів, але середній діапазон не надто відстає. Тембр і нюанси в голосі Алуни були чіткими і присутніми, добре поєднуючись з веселими ритмами та мелодією. Я відчув істотну різницю у своїй здатності сприймати слабкі деталі під час використання навушників з кодеком AAC Bluetooth; звуковий підпис був збережений, але рівень звукової сцени та деталізації не виглядав настільки вражаючим.

Хоча якість звуку на Fastrack Reflex Tunes F02 дуже хороша за ціну, активне шумопоглинання не зовсім відповідає рівню продуктивності, який я чув з іншими варіантами за цінами за Rs. 10 000. Можливість самостійного управління активним шумопоглинанням корисна, але фактична продуктивність АНК була вражаючою.

Зменшення звуку було надто м’яким, щоб дійсно змінити ситуацію навіть у приміщенні; стельові вентилятори та кондиціонери звучали дещо м’якше, але цього недостатньо, щоб це дійсно мало значення. У зовнішніх умовах ANC був навіть менш корисним, ледве пом’якшуючи будь -який навколишній звук. Тим не менш, зручна накладка навколо вуха та набивка з піни на навушниках Fastrack пропонують дуже хорошу пасивну шумоізоляцію, компенсуючи в деякій мірі слабкий АНК.

Продуктивність під час дзвінків була досить пристойною на Fastrack Reflex Tunes F02; Я міг чути і чути досить чітко навіть у галасливому середовищі.

Вердикт

Доступний аудіо сегмент в Індії переповнений, але перші продукти Fastrack мають потенціал потрясти ситуацію. За ціною від Rs. 7,995, Fastrack Reflex Tunes F02 – це вражаюча пара навушників, що стосується дизайну, комфорту та якості звуку. Він пропонує таку продуктивність, якої можна очікувати від навушників, яка коштує набагато дорожче. Хоча час автономної роботи та продуктивність активного шумопоглинання не були на висоті навіть за ціною, загальний досвід був для мене переважно позитивним.

Виступаючи проти чудових Sony WH-CH710N та інших конкурентів Sennheiser, Skullcandy та JBL, Fastrack Reflex Tunes F02-це освіжаючий варіант, який варто розглянути, якщо ви купуєте бездротові навушники навколо вуха за ціною менше. 10 000.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *