Final Fantasy XIV дає гравцям ще один постріл на автомобілі Final Fantasy XV

Гравці повинні бути принаймні на 50 – му рівні та пройти основний квест сценарію ‘Крайня зброя’, перш ніж мати змогу взяти участь у квест – лінії кросоверної події. Після завершення квест – лінії гравці можуть придбати регалії у Золотому блюдці. Ті, хто пройшов квести ще у 2019 році, можуть цього разу повторити їх, але не зможуть заробляти винагороди за квест вдруге. Інші речі, які надійдуть у рамках події, включають обладунки та зачіски за зразком Noctis Final Fantasy XV.

Final Fantasy XIV у 2021 році став більш популярним, ніж будь – коли раніше, побиваючи рекорди одночасних гравців і приводячи до того, що деякі з найбільш населених серверів гри більше не приймають нових персонажів. Оскільки населення Final Fantasy XIV стрімко зростає, подія є чудовою можливістю для нових гравців отримати деякі нагороди, які ветерани отримували роками.

Зростання популярності гри відбувається частково завдяки великим стримерам World of Warcraft, які вперше грають у Final Fantasy XIV. З того часу гра стала притулком для «біженців WoW», які залишили довготривалу MMO від Blizzard через стан її розширення Shadowlands та нещодавній судовий процес штату Каліфорнія, який стверджує, що Blizzard має історію утисків та дискримінації щодо жінок.

Наступне розширення Final Fantasy XIV, Endwalker, має вийти 23 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *