Фокін погодився прийти в Раду, щоб пояснити свою позицію щодо Донбасу

Засідання Комітету з питань організації державної влади та місцевого самоврядування, де очікують Фокіна, відбудеться 29 вересня о 15.00

Вітольд Фокін
tk.media

Заступник голови української делегації в ТКГ Вітольд Фокін згоден прийти на засідання Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади. Про це повідомив заступник голови комітету, депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Качура в Telegram-каналі.

“Фокін підтвердив свою участь у засіданні Комітету з питань організації державної влади та місцевого самоврядування”, – розповів Качура.

За словами нардепа, засідання комітету, на якому має бути присутнім Фокін, відбудеться 29 вересня о 15.00.

Раніше повідомлялося, що парламентський комітет з питань організації державної влади планує викликати заступника голови української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна для того, щоб він пояснив свою позицію щодо Донбасу.

Нагадаємо, що в неділю, 30 серпня, Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донецької та Луганської областей. Він запропонував оголосити загальну амністію на окупованих територіях Донбасу і провести вибори.

Після цього послідувала реакція офісу президента. Глава ОП Андрій Єрмак сказав, що заяви представника української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна щодо Донбасу не відображають офіційну позицію України.

Джерело