Для PlayStation 5 Sony анонсує нові ігри про Людину-павука, Зоряні війни

Корпорація Sony Group анонсувала у четвер список нових ігор для консолі PlayStation 5, включаючи продовження популярної Людини-павука 2018 року та римейк критично оцінених «Зоряних воєн: Лицарі Старої Республіки».

Під час 40-хвилинного заходу, повного трейлерів до майбутніх назв, Sony також висвітлила нову гру на базі Росомахи з Бербанка, каліфорнійської компанії Insomniac Games, яка також робить Spider-Man 2. Sony придбала Insomniac Games у 2019 році.

Ця подія стала важливою віхою для PlayStation 5, яка злетіла з прилавків, але ще не має такого надійного модельного ряду програмного забезпечення, якого очікують шанувальники. Sony продала консоль як єдине місце для гри в ексклюзивні ігри, такі як новий Бог війни, який також був представлений на заході, але багато з цих ігор були відкладені на 2022 рік. Новий Бог війни також буде випущений на PlayStation 4.

Тепер Sony буде прагнути до успіху консолі, яка з моменту її випуску в листопаді минулого року була продана більш ніж у 10 мільйонів примірників, але їй завадили обмеження поставок. Компанія сподівається, що ігри, показані на шоу в четвер, збережуть цей імпульс у наступному році та після нього. Деякі заголовки, оголошені під час події, такі як Людина-павук 2 та Росомаха, заплановані на 2023 рік або пізніше.

Інші ігри, продемонстровані на конференції, включали нову гоночну гру Gran Turismo та Forspoken, екшн-гру з відкритим світом від Square Enix Inc., яка вийде на PlayStation 5 та ПК наступної весни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *