Час виходу 8 – го сезону Fortnite Розділ 2 та як дивитися пряму трансляцію операції Sky Fire

Час випуску 8 – го сезону Fortnite Глава 2: Операція Sky Fire майже на порозі, а 7 – й сезон 2 – го розділу незабаром завершиться в понеділок після події в прямому ефірі. Популярна гра Battle Royale ось – ось почнеться зовсім новий сезон – подією, яку розробник Epic Games дражнив під назвою Operation Sky Fire, яка познайомить новий сезон з геймерами.

На початку цього тижня Epic дражнив користувачів новинами про майбутню подію, де, схоже, доктор Слоан планує важливий крок проти інопланетних загарбників (разом з НЛО та космічними кораблями), які зайняли більшість сюжетної лінії поточного сезону. Тепер Fortnite має оприлюднити зміст та сюжет наступного сезону, а це означає, що у нього, ймовірно, є приголомшлива подія – фінал сезону.

Подія ‘Операція Sky Fire’ запланована на понеділок о 1:30 ранку за тихоокеанським часом, і гравці повинні бути готові до гри за годину до того, як очікується, що список відтворення почнеться за пів години до початку події – і це в минулому виявилося важко відвідувати події. Після того, як подія розпочнеться, геймери можуть очікувати перегляду події в прямому ефірі, яка базується на проникненні в останню реальність, і назавжди припинити окупацію прибульців над островом, принісши 8 – й сезон глави 2.

Після цього гра перейде в режим планового обслуговування, що означає, що оновлення буде встановлено на серверах Epic Game, і користувачі зможуть випробувати новий сезон після його завершення. Хоча процес може зайняти кілька годин, гравці в Індії повинні мати доступ до гри приблизно о 13:30 за стандартним часом, якщо процес оновлення успішно завершиться. Тоді вони повинні мати доступ до 8 – го сезону гри Fortnite Глава 2.

У той час як Fortnite та Epic Games обговорювали те, що буде після масштабної операції Sky Fire в прямому ефірі, геймери можуть очікувати, що на карті чи в історії відбудуться радикальні зміни, як можна очікувати з кожного нового сезону. Попри те, що тема 8 – го сезону глави 2 залишається таємницею, геймери можуть продовжувати очікувати появи нового цікавого контенту разом з новим сезоном, а також спеціальних персонажів магазинів та стилів. Читачі також можуть стежити за новинами, щоб дізнатися більше про новий сезон, коли він прийде завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *