Fortnite Сезон 7: Отримайте ці нагороди, виконавши всі останні виклики Fortnite

Fortnite Сезон 7: Епічні Ігри для розробників може мати в пригоді щось велике для користувачів, оскільки Сезон 7 Розділу 2 Fortnite ось -ось закінчиться, і тому він має намір у наступному сезоні прозвучати стильно. Однак гравцям у всьому світі ще багато чого потрібно зробити, якщо вони хочуть отримати винагороду Fortnite. Схоже, у грі є багато роботи, з новими викликами Fortnite, які з’явились у грі у вівторок, і у нас є зручний посібник для користувачів, щоб перевірити, чи хочуть вони завершити їх до початку сезону.

Минулого місяця ми повідомляли, що Fortnite Alien Invasion додала до гри кілька нових квестів. У рамках популярних ігор Battle Royale Island Games, геймери, які пройдуть усі виклики Fortnite, можуть виграти спеціальні винагороди. Однак геймери повинні зосередитися на завершенні своїх епічних та легендарних завдань, перш ніж розпочати нові виклики, які були додані у вівторок. У користувачів буде приблизно два тижні до 12 вересня, щоб виконати ці завдання до закінчення сезону.

Виконавши п’ять квестів Fortnite Island Games, користувачі отримають смайлик On The Rise, а проходження семи отримає нагороду Wavebreaker Wrap. Якщо геймери зможуть виконати дев’ять квестів «Ігри на острові», вони навіть можуть отримати кирку Qwerty. Тим часом, якщо отримати 50 елімінацій у Red vs Blue Rumble, користувачі отримають Drooly Spray, а нанесення 2500 збитків зверху у Finest 2 vs 2 надасть їм значок банера Beachball. Риболовля на 10 риб з нульовою точкою або флопеди Вендетти в Wildlands Survival додасть їм значок банера «Морська зірка».

Окрім цих нагород Fortnite, геймери також можуть отримати багато досвіду в грі, виконавши певні завдання, включаючи нанесення шкоди дробовиками або снайперськими гвинтівками в червоному проти синього гулу (20000 XP), купіть легендарну зброю з торгових автоматів у червоному проти синього Гул (30 000 XP), Купіть зброю епічної рідкості або вище у Prison Breakout (20 000 XP) і більше. Ви можете перевірити весь список проблем у твіті, включеному вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *