Незабаром відбудеться подія Fortnite Season 7: Операція Sky Fire Finale, перевірте терміни та спосіб приєднання

7 -й сезон Fortnite добігає кінця, і оскільки остання частина другої глави популярної гри Battle Royale вже буде завершена, розробник Epic Games повідомляє гравців, що незабаром відбудеться наступна подія в прямому ефірі. Epic називає це операцією в прямому ефірі Operation: Sky Fire, і це означає, що 8 -й сезон глави 2 розпочнеться після події 12 вересня.

Читачі, які грали у 7 -му сезоні Fortnite на тему вторгнення інопланетян, пам’ятатимуть, що ми висвітлювали можливість масштабної катастрофи, яка може напасти на острів. Геймери можуть очікувати потужну подію в прямому ефірі Operation: Sky Fire, коли доктор Слоун намагається назавжди зупинити вторгнення інопланетян. Виклики 14 -го тижня для Fortnite також виявили важливі фрагменти, такі як “That Mothership is coming down. Скажіть цивільному, щоб він не рухався з дороги », тоді як ми також побачили згадку про« побічну шкоду »в іншому виклику.

Як і інші події у прямому ефірі Fortnite, очікується, що операція: Sky Fire також буде дуже багатолюдною, а це означає, що геймерам доведеться бути готовими завчасно – найкращий час для гри – приблизно за годину до початку події. Сам список відтворення почнеться за 30 хвилин до початку події, і до події можна приєднатися окремо або разом із 16 друзями, згідно з доповіддю Comicbook.com. Повторів не буде, але геймери повинні мати можливість подивитися подію в прямому ефірі Operation: Sky Fire, записану творцями контенту на YouTube та інших платформах.

Для тих геймерів, які мають незатребувані предмети в грі, зараз саме час це зробити, оскільки автоматичний викуп цих предметів може призвести до того, що ви отримаєте деякі небажані предмети в грі, коли закінчиться поточний сезон. Геймери зможуть приєднатися до живої події Operation: Sky Fire на всіх платформах, де підтримується Fortnite, включаючи ПК, Android, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, а також PlayStation 4 та PlayStation 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *