Скоро 8 сезон Fortnite, ось підсумок історії 7 сезону

Важко точно сказати, коли Epic Games розпочали розробку біблійних книг Fortnite, але одне можна сказати точно: жоден сезон Fortnite ніколи не поставляв його розповідь у такий яскравий центр уваги, як сезон 7. на оновлення сезону 7.

Навіть з акцентом на сюжеті цього сезону є деякі деталі, які Epic не підтверджує прямо, залишаючи мені зробити висновок про деякі сюжетні моменти з таких речей, як косметика для бойових проходів, сезонні квести та екологічні підказки. Чесно кажучи, інакше я б цього не зробив. ‘Втрачене’ виходить з ефіру більше десяти років. Мені потрібна нова таємниця в моєму житті. Ось усе, що сталося в сюжеті Fortnite 7 сезону, як раз до 8 сезону Fortnite.

Атака прибульців – остання реальність

Наприкінці шостого сезону плани Раза володіти Нульовою точкою для власних здобутків виявилися невдалими, і, погравшись із життєвою силою острова, він помилково попередив цивілізацію інопланетян на ім’я Остання реальність, яка раніше також не знала про острів або залишав його в спокої.

After crop circles heralded their arrival, Season 7 opened with the bang of an all-out alien invasion.
Після того, як кола на полях оголосили про їх прибуття, Сезон 7 розпочався з ураганним вторгненням інопланетян.

Невеликі викрадення окремих петельників почалися наприкінці 6-го сезону, перш ніж інопланетяни врешті-решт напали на повну силу. Материнський корабель прибув і кинув темну тінь на весь острів. Підбадьорені успішним проникненням у уявний порядок (ІО)-таємничу організацію, яка, здається, підтримує функціональність острова,-інопланетяни викрали технологію ІО і використали її, щоб викрасти нульову точку, залишивши лише кратер, де все найважливіше куля колись світилася. Він також надіслав The Foundation-загадкового персонажа, який застряг у нульовій точці,-кудись полетів у океан. Ми ще не бачили його повернення.

Отримавши контроль над островом, інопланетяни почали стежити за всіма його регіонами, навіть коли Уявлений Порядок розташував табір у комплексі Корні, а також супутникові станції по всьому Аполлону для проведення власних досліджень. Патрулюючи вулиці з промінчиками, залякуючи гравців зверху своїми літаючими тарілками та викрадачами, інопланетяни здавалися непереборними протягом багатьох тижнів.

Пат

Протягом перших кількох тижнів після поглинання «Останньою реальністю» острів увійшов у період тривалої напруги. Інопланетяни стискали людей Аполлона, в той час як Уявлений Орден, здається, не був здатний зрозуміти їх плани-неважливо, перешкоджати їм. З її екрану завантаження бойових пропусків ми знаємо, що доктор Слоун все життя тренувала тілом і розумом, щоб опинитися у своїй ролі лідера IO. Вона для цього створена. Так потроху вона задумала.

Doctor Slone's entire life was apparently structured to bring her to the head of the IO.
Очевидно, все життя доктора Слоуна було побудовано так, щоб привести її до голови IO.

За допомогою гравця Слон протягом кількох тижнів проводив ряд місій спостереження. Вона встановила мертві краплі у Плакучому Лісі для таємного спілкування. Вона встановила скануючі пристрої навколо таких місць, як Retail Row, щоб дистанційно шпигувати за прибульцями. Вона вичерпала всі ресурси, щоб дізнатися більше про Останню реальність. Якби вона могла зрозуміти, хто вони, вона могла б зрозуміти, у чому їх слабкість, або так їй здавалося.

Кілька тижнів її старання не були марними. Наявність нової зброї, такої як плазмова гармата, граб-ітрон та підсилювач, стало результатом кропітких зусиль Слоуна. IO змогла перетворити технологію інопланетян, як наступальну зброю тарілок та їхні здібності змінювати форму, у нову ручну вогнепальну зброю для власних контратак. Але ця зброя не вижене іноземців назавжди, особливо зі зрадником посеред.

Зрадник

Щойно Слоун досягала прогресу, збираючи більше інформації про інопланетян, їй стало відомо про можливу родимку в рядах Уявного Ордену. За допомогою гравця Слон дослідив цю витік, сподіваючись, що зможе її залатати, перш ніж вона потопить її прислів’я. Після ретельного огляду всіх її підлеглих було виявлено, що Мейвен був кротом, який допомагав інопланетянам у їх місії повного панування над Аполлоном. Погано, що персонажі на кшталт Сонячного протягом усього сезону влаштовували вечірки проти вторгнення на Білівер-Біч, але Мейвен мала прямий доступ до внутрішньої роботи IO. Це зовсім інший рівень нелояльності.

Slone was nearly undone by a mole within the IO, but managed to turn the breach into an advantage.
Slone був майже скасований родимкою в рамках IO, але йому вдалося перетворити порушення на перевагу.

Цікаво, що Слоун успішно розкрив крота ще в липні, але, схоже, приховав ці знання від самої Мейвен, яка продовжила свою діяльність за межами тарілки неподалік від Краггі -Кліфс. Лише цього тижня гравці нарешті протистоять кроту відповідно до викликів 14 -го тижня. Схоже, що Слоун перетворив свій недолік безпеки на перевагу, можливо, підготувавши Мейвен несправжню інформацію, яку вона знала, що буде передана інопланетянам. Пізніше Слоун продовжив сватати Джої, ще одного подвійного агента, перетворивши її в потрійного агента. З нововиявленою вірністю Джої та її власними внутрішніми витоками, Слоун втілила свій довготривалий план тушкування.

Викрадення та протидія

Прибульці посилили свої зусилля і почали відверто викрадати не просто петлівників, а цілі будівлі. Спочатку це було болото Slurpy, потім – Кораловий замок. В обох випадках регіони, які колись були знаковими визначними пам’ятками, такими як фабрика Слурп та вежі Атлантиди, були перенесені до материнства. Наступна їх мета – Корні -Комплекс, і цього тижня його поглинає балка трактора материнського корабля.

Slone's final push to save the island unfolds this weekend live in Fortnite.
Останній поштовх Slone врятувати острів розгортається в ці вихідні в прямому ефірі у Fortnite.

Іноземці, схоже, не знають, що Слоун так подобається. Під Corny Complex знаходиться штаб -квартира IO, і саме там вона розробила та побудувала пристрій протидії. Цей об’єкт з цікавою назвою ще не розкрив своєї функції, хоча багато переслідувачів Fortnite підозрюють, що це бомба, схожа на троянського коня, яку інопланетяни мимоволі підірвуть, викравши її цього тижня. Одне можна сказати напевно: Пристрій контрзаходу призначений для викрадення. Що буде далі – здогадується кожен. Це також саме те, у чому гравці братимуть участь під час операції: Sky Fire, інтерактивної події фіналу сезону, яка розпочнеться цієї неділі, 12 вересня, о 13:00 за тихоокеанським часом / 16:00 за східним часом.

Fortnite 8 сезон

Ми очікуємо, що фінал Sky Fire вийде безпосередньо у 8 -й сезон Fortnite, і, можливо, більше, ніж зазвичай. Як правило, сезони Fortnite лише слабо пов’язані між собою-загальна історія є, але теми та персонажі в значній мірі повністю оновлені. Але нещодавня дражня Дональда Гірчика вказує на те, що 8 -й сезон може бути швидше продовженням, ніж оновленням. Нещодавно попросив описати майбутній сезон одним словом, головний креативний директор Epic замість цього дав три: «Остання реальність».

Враховуючи, що це назва інопланетної цивілізації у Fortnite, це говорить про те, що ми не бачили останніх інопланетян. Що це може означати для операції: Sky Fire? Звідки взялися ці інопланетяни? Чи Farmer Steel досі сидить у своєму бункері і їсть качани кукурудзи? Потрібно ще багато чому навчитися, і свого часу ми почнемо збирати цілий набір підказок та сюжетів. Нас чекає 8 сезон Fortnite.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *