Французький гібридний автомобіль DS 7 Crossback E-Tense 225 з автономним запасом ходу на акумуляторі – 55 км

Європейські автовиробники продовжують активно використовувати електричні двигуни в якості альтернативних енергетичних установок для нових автомобілів, пропонуючи різноманітні схеми спільного використання різних видів енергії. Новий гібридний заряджає автомобіль від французької компанії DS Automobiles, що входить до складу концерну PSA Peugeot Citroen, отримує назву DS 7 Crossback E-Tense 225.

Попередня модель кросовера виведена на ринок DS Automobiles під маркою DS 7 Crossback E-Tense 4×4, мала три мотори: бензиновий турбодвигун і два електродвигуни загальною потужністю 300 л. с. При пересуванні на електричному ходу повнопривідний кросовер отримував радіус автономної їзди до 58 км у режимі WLTP, а витрата бензину на 100 км становив 1,4 літра.

Нова модель DS 7 Crossback E-Tense 225 з переднім приводом є гібридним авто з потужністю 225 к.с. Бензиновий двигун має потужність 180 л. с. і крутний момент 300 Нм. Електродвигун потужністю 110 л. с інтегрований у 8-ми ступеневу коробку передач.

Схема руху гібрида DS 7 Crossback E-Tense 225 передбачає, що при старті завжди використовується тільки електродвигун, що дозволяє розвинути швидкість до 135 км/ч. В автомобілі є численні варіанти стандартних схем пересування, дозволяють використовувати гібридну систему двигунів для мінімізації викидів продуктів згоряння. Максимальна потужність 225 л. с (360 Нм) досягається при використанні гібридного спортивного режиму.

Автономну роботу забезпечує акумуляторна батарея ємністю 13,2 квт, розміщена в нижній частині підлоги автомобіля. В режимі WLTP акумулятор забезпечує до 55 км автономної їзди, яка може бути збільшена до 72 км при низькошвидкісному економному русі.

Гібрид має витрата палива в діапазоні від 1,4 до 1,6 л на 100 км при викидах вуглекислого газу 31-36 г/км в режимі WLTP з періодичним включенням бензинового двигуна. У швидкісному режимі витрата бензину становить 6,1-6,5 л на 100 км.

В автомобілі застосовується система рекуперації дозволяє заряджати акумулятор при гальмуванні, що дає можливість зберігати мінімально встановлений резерв зарядки батареї. В результаті при пікових навантаженнях, наприклад при обгоні, завжди є можливість підключення електродвигуна.

В автомобілі DS 7 Crossback E-Tense 225 є функція E-SAVE, що забезпечує збереження зарядки акумулятора для подолання відстані від 10 до 20 км тільки при працюючому електродвигуні. Передбачена підзарядка батареї з використанням поставляються в комплекті двох варіантів кабелів: для звичайної та для прискореної зарядки з потужністю до 7,4 кВт (повна зарядка акумулятора за одну годину 45 хвилин).

У стандартній комплектації авто DS 7 Crossback E-Tense 225 поставляється з системою підвіски DS Active Scan Suspension з камерою, розміщеної у верхній частині лобового скла, 4-ма датчиками положення автомобіля і трьома акселерометрами, які спільно оцінюють дорожнє покриття і умови руху. Отримавши дані від датчиків, комп’ютер видає індивідуальну команду на незалежні амортизатори для кожного колеса. Це дозволяє забезпечити більш плавну їзду по різних дорожніх покриттях.

Новий автомобіль також використовує покращені системи безпеки, серед яких напівавтономний рух другого рівня (DS Connected Pilot), відстеження уваги водія (DS Driver Attention Monitoring), функція паркування (DS Park Pilot), система нічного водіння (DS Night Vision) і деякі інші.