Французький Amazon: PlayStation 5 вийде в листопаді за ціною 500 євро

У минулий четвер, 11 червня, Sony провела онлайн-шоу Future of Gaming, на якому представила дизайн двох версій PlayStation 5 — з оптичним приводом і без нього. І хоча японська компанія так і не розповіла, коли відбудеться запуск консолей і якими будуть ціни на них, відповіді на ці питання частково надало французьке відділення Amazon. На майданчику з’явилася сторінка PS5 з оптичним приводом, на якій була присутня дата релізу і вартість пристрою.

Як передає портал Game Pressure, інформацію Amazon вже видалила, але користувачі встигли зробити скріншоти. Судячи по картинці, представленої вище, PlayStation 5 з оптичним приводом буде продаватися в Європі за ціною 500 євро. А запуск консолі відбудеться 20 листопада 2020 року. Це буде п’ятниця, так що день цілком підходящий — великі ігри теж часто з’являються на полицях магазинів перед вихідними.

Що стосується цифрової версії (Digital Edition), то вона гарантовано буде коштувати дешевше, ймовірно, на 50-100 євро. Тобто її ціна буде в районі 399-449 євро, якщо відштовхуватися від даних з французького відділення Amazon. Sony поки ніяк не прокоментувала витік. Втім, зазначену вартість і дату релізу PlayStation 5 слід сприймати в якості чуток.

Французький Amazon не можна назвати постачальником правдивих зливів. Наприклад, у квітні на майданчику з’явилися сторінки ПК-версії The Last of Us Part II і п’яти інших ексклюзивів. Sony довелося спростувати інформацію про те, що зазначені проекти з’являться на персональних комп’ютерах. Хоча в кінці лютого 2020 року в магазині засвітилася Horizon Zero Dawn для ПК, а трохи пізніше було офіційно оголошено про вихід гри на цій платформі.