Дата безкоштовного показу театру в Індії – 17 вересня, доступна англійською та хінді

Дата виходу безкоштовного хлопця в Індії закінчилася. Бойовик-комедія надходить у кінотеатри країни англійською та хінді 17 вересня. У ролі канадського актора та кінопродюсера Раяна Рейнольдса «Вільний хлопець» спочатку вийшов у кінотеатрах США 13 серпня-після прем’єри на 74-му щорічному Кінофестиваль у Локарно у Локарно, Швейцарія, 10 серпня. Дата виходу Free Guy в Індії настає через кілька тижнів після анонсу його продовження Free Guy 2.

Дистриб’ютор 20th Century Studios у вівторок оголосив про дату виходу Free Guy в Індії. Фільм буде доступний для індійської аудиторії англійською та хінді.

Режисер Шон Леві, Free Guy зробив чудовий запис у прокаті на початку цього місяця. Зірка Рейнольдса зібрала 51 мільйон доларів (приблизно 372,31 крони) на вихідних з 43 ринків по всьому світу, за винятком Індії. У наступні дні він продовжив цей успішний біг, досягнувши майже 180 мільйонів доларів до 31 серпня.

Поряд з 44-річним Рейнольдсом, який знімає Гая та Чувака, у акторському складі «Вільного хлопця»-Джоді Комер у ролі Міллі Раск/ Дівчина Молотова, Джо Кірі у ролі Уолтера «Кейса» МакКіса, Ліл Рел Хауері в ролі Бадді, Уткарш Амбудкар у ролі Музера, Тайка Вайтіті в ролі Антвана , Бріт Олдфорд у ролі Барісти, Каміль Костек у ролі бомби, а Метті Кардаропл у ролі Кейта.

Деякі з світових авторитетів у сфері відеоігор також потрапляють в епізодичні ролі, серед яких Іман “Покіман” Еніс, Леннан “LazarBeam” Ікотт, Шон Вільям “Джексептицеє” Маклафлін, Тайлер “Ніндзя” Блевінс та Деніел “DanTDM” Міддлтон.

Сюжет Free Guy розгортається у грі з відкритим світом, розробленій Soonami Games. Він слідує за персонажем, який не грає (NPC) і банківським касиром Гаєм (Рейнольдс), який веде сумне життя. Але після того, як він отримав повноваження гравців завдяки новому коду, він виявляє, що його світ – це просто ігровий майданчик, який збирається закрити.

Оприлюднюючи касові записи Free Guy незабаром після світового виходу на початку цього місяця, студія 20th Century Studios, що належить Disney, розкрила розробку Free Guy 2. Дата виходу та інші подробиці про продовження ще не повідомляються.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *