Безкоштовно в магазині Epic Games цього тижня: Tharsis та Speed ​​Brawl

Якщо ваш вільний час переважно витрачається на ігри, завантажені з Epic Games Store, то виробник ігор має для вас сюрприз, який ви не хотіли б пропустити. Epic Games, як частина свого тижневого ритуалу, робить дві ігри безкоштовно доступними для своїх підписників. Це ігри Тарсіс та Швидка бійка.

Новину оголосила компанія Epic Games за допомогою офіційного Twitter -магазину Epic Games Store. «Хочете контролювати першу місію людства на Марс? … А як щодо участі в елітному виді спорту, де тільки найсміливіші, найшвидші та найдостойніші воїни могли би вести дрібну війну? … Тарсіс + Швидка бійка тепер БЕЗКОШТОВНА в магазині Epic Games Store », – написав у твіті Epic Games Store.

Гравці Epic Game можуть безкоштовно завантажувати та грати в ці ігри через Epic Games Store, і вони зможуть це робити до 23 вересня. Після того, як гравці завантажать ці ігри, вони залишаться у ігровій бібліотеці користувачів назавжди. Таким чином, користувачам не доведеться поспішати завершувати ці ігри. Після 23 вересня обидві ці ігри, тобто Tharsis та Speed ​​Brawl, будуть доступні за їх оригінальними цінами.

Якщо ви закінчили грати в старі ігрові назви і шукаєте нову, щоб випити в ці вихідні, ось короткий підсумок для довідки. Speed ​​Brawl-це 2D-бойова гоночна гра про швидкий рух і сильний удар. Epic Games каже, що в Speed ​​Brawl важливо підтримувати імпульс та створювати комбінації. Хоча зараз гра доступна безкоштовно, вона буде коштувати 529 євро, як тільки ця тижнева пропозиція закінчиться о 20:30 23 вересня.

Прийшовши на Тарсіс, це покрокова гра про космічну стратегію з кістками та канібалізмом. Це дає вам змогу контролювати першу місію людства на Марс, так само, як її вразила мікрометеоритна буря. Хоча Tharsis зараз безкоштовний, він коштуватиме 349 ₹ після 20:30 23 вересня.

На додаток до Tharsis та Speed ​​Brawl, The Escapists також безкоштовно доступні в магазині Epic Games до 20:30 23 вересня. Після цього часу The Escapists будуть доступні за 521 ₹ в магазині Epic Games. The Escapists – це в’язнична пісочниця, в якій гравцям доводиться боротися за свободу. «Довічне ув’язнення триматиме вас на ногах із суворими правилами, які вам доведеться порушувати. Охоронці намагаються зупинити будь -які спроби втечі, тож вам доведеться уникати підозрілої поведінки, відвідуючи переклички, працюючи у в’язниці та приховуючи викрадені вироби, – йдеться в описі гри Epic Games Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *