Френк Лемпард: “Канте нам дуже потрібен і, сподіваюся, він буде з нами”

Головний тренер “Челсі” Френк Лемпард прокоментував прес-службі клубу інформацію про можливий перехід півзахисника Н’голо Канті в інший клуб і розповів про його стан.

– Він у хорошій формі та тренується. Н’голо якийсь час працював з урахуванням соціальної дистанції, однак зараз повністю влився в процес і бере участь у контактних тренуваннях з командою, він такий же хорошій формі, як і всі. Ситуація була складною, і я його розумів. Думаю, у нього була досить типова реакція. Мені, звичайно, доводиться справлятися з цим, беручи до уваги почуття Н’голо. Все це цілком природно, він хотів точно зрозуміти, як все це буде відбуватися на тренуваннях, і коли все стало ясно, він приступив до тренувань, працює в повному обсязі та задоволений тим, що відбувається.

Я чув і читав різне про майбутнє футболіста в клубі. Я багато разів говорив, що це один з кращих півзахисників у світі. Особисто я був би щасливий, якби мені довелося грати з ним, враховуючи, який він футболіст. У нього є все. Після того, як я повернувся в “Челсі” і отримав можливість тренувати цю команду, я дуже ціную те, що у мене є Канті, і я можу з ним працювати. На жаль, в цьому сезоні через травми у Н’голо були складнощі, але я радий, що зараз він відпочив.

Позитивне в цій ситуації те, що, як я вважаю, нам вдалося дати відпочинок деяким гравцям, і зараз вони в кращій формі та більше відпочилі. Н’голо важливий для нас, він нам дуже потрібен, щоб рухатися далі та сподіваюся, він буде з нами, – сказав Лемпард.

Нагадаємо, матч 30-го туру чемпіонату Англії “Астон Вілла” – “Челсі” відбудеться сьогодні, 21 червня і розпочнеться о 18:15.