Games with Gold у серпні: Red Faction II, Portal Knights, Override: Mech City Brawl і MX Unleashed

Корпорація Microsoft представила ряд безкоштовних ігор наступного місяця для передплатників Xbox Live Gold і Xbox Game Pass Ultimate на Xbox One і Xbox 360 в рамках програми Games with Gold. У серпні користувачі зможуть забрати у свою бібліотеку Portal Knights, Override: Mech City Brawl, MX Unleashed і Red Faction II.

Portal Knights — це рольовий екшен-пісочниця, де ви створюєте свого персонажа, куєте епічну зброю і йдете розбиратися з який тероризує світ Порожнистим королем. Вам і вашим друзям належить досліджувати десятки процедурно згенерованих островів і розвивати персонажа в цьому прагненні стати Лицарем порталу. Portal Knights буде доступна з 1 по 31 серпня на Xbox One.

Override: Mech City Brawl — це екшен про битви гігантських роботів у вигаданих містах. Вам належить брати участь в боях з суперниками заввишки з хмарочос і знищувати міста. У кожного з 12 доступних роботів свої вміння і стиль гри, а їх зовнішній вигляд можна налаштувати. У проєкті присутня сюжетна кампанія і багатокористувацькі режими. Override: Mech City Brawl буде доступна з 16 серпня по 15 вересня на Xbox One.

MX Unleashed — аркадний симулятор мотоциклетного фрістайлу та суперкроса. У грі вам буде доступно безліч небезпечних трас і режимів, а також одна великий позашляховий майданчик. MX Unleashed буде доступна з 1 по 15 серпня на Xbox One і Xbox 360.

Red Faction II — класичний шутер від першої особи, де вам належить битися з корумпованим диктатором і державою. Після початку повстання на Марсі пройшло п’ять років. Пригноблені продовжують об’єднуватися проти системи. Ви очолите загін унікальних суперсолдатів, щоб повалити уряд і відновити мир. Red Faction II буде доступна з 16 по 31 серпня на Xbox One і Xbox 360.

Передплатники Xbox Live Gold щомісяця отримують чотири гри на Xbox One (дві з яких також доступні на Xbox 360), а також доступ до мережевих сервісів і ексклюзивним знижкам в Microsoft Store.