Ігрова платформа Roblox для додавання голосового чату включатиме підтримку ‘Spatial Voice’

Інтернет-ігрова платформа Roblox нещодавно оголосила, що зробить свої перші кроки для впровадження голосового чату, відкривши функцію, яку вона називає ‘Просторовий голос’, для окремих розробників у бета-версії лише із запрошеннями.

Як повідомляє The Verge, керівник відділу продуктів Roblox Мануель Бронштейн у своєму блозі сказав: «Завдяки просторовому голосу творці Roblox почнуть випробовувати досвід, в якому розмови можуть відбуватися реалістично, відображаючи те, як ми слухаємо та реагуємо на навколишній світ. нам кожен день ‘.

Читайте також: Шукаєте смартфон? Перевірте Mobile Finder тут.

Виходячи з цього обмеженого опису, здається, що Spatial Voice намагатиметься відобразити те, як голоси переносяться в реальному світі, і вимагатиме, щоб ви були поруч з іншим гравцем, щоб з ними поговорити.

Додавання будь -якого голосового чату до Roblox негайно викликає занепокоєння щодо того, як компанія буде модерувати розмови, особливо з огляду на величезну популярність Roblox у дітей.

Але Roblox планує поступово впроваджувати цю функцію, повідомляє TechCrunch, надаючи доступ спочатку 5000 розробникам, і всім їм буде від 13 років. В інтерв’ю TechCrunch Бронштейн припустив, що компанія ніколи не може надати дітям доступ.

Бронштейн сказав: «Я думаю, що ми хочемо це робити повільно, і ми хочемо вчитися, проходячи це. Ми можемо почати, як я вже згадував, з розробників. Цілком ймовірно, що відразу після цього ми зможемо піти до аудиторії, якій більше 13 років, і припаркуватися там на деякий час, поки точно не зрозуміємо, чи всі фрагменти стають на свої місця, перш ніж вирішити, чи відкривати їх колись молодшій аудиторії ”.

Що стосується модерації, Roblox дозволить користувачам самостійно повідомляти про проблеми. ‘Наша спільнота зможе саморегулювати та позначити користувача, який не дотримується стандартів спільноти, і цей користувач може бути видалений з досвіду або втратити привілеї говорити’,-сказав Бронштейн у своєму блозі.

Це може бути корисним інструментом для викорінення поганих людей, але він покладає на користувачів звітність.

Roblox також планує голосовий чат, який дозволить користувачам спілкуватися зі своїми друзями, де б вони не були в Roblox, повідомляє TechCrunch.

Цей досвід більше схожий на те, до чого ви могли б звикнути, якщо ви проводите час зі своїми друзями на Discord, де ви можете грати в різні ігри, але все одно спілкуватися в одному голосовому каналі.

Цей ширший голосовий чат, очевидно, буде підкріплений придбанням Roblox чат -платформи Guilded, яку вона придбала в серпні.

‘Хоча робота Roblox над голосом випереджає придбання, Guilded закладе основу для майбутніх озвучувальних планів Roblox’, повідомляє TechCrunch.

Додавання голосового чату може зробити Roblox ще більш популярним місцем для тусовок і допомогти йому краще конкурувати з іншими іграми з мета-всесвіту, такими як ‘Fortnite’. Але, використовуючи цей повільний підхід, Роблокс, схоже, намагається випередити виклики, які може поставити перед платформою голосовий чат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *