Garena Free Fire, PUBG Mobile заборонені або обмежені в цих країнах; контрольний список

Garena Free Fire, PUBG Mobile ban: Ігри Battle royale набули популярності, коли у 2016 році був випущений PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Прибуття Garena Free Fire та PUBG Mobile роком пізніше гарантувало, що цей жанр залишається популярним до сьогодні, з іншими популярні назви, такі як Fortnite, Call of Duty Mobile, що збільшує кількість видатних онлайн -ігор для мобільних пристроїв, доступних тут. Звісно, ​​останнім ексклюзивним для Індії є Battlegrounds Mobile India, який був запущений нещодавно після заборони PUBG Mobile та PUBG Mobile Lite. Тим не менш, ці ігри мають короткі, надзвичайно жорстокі матчі, і геймери (включаючи дітей), як відомо, стають залежними від них. В результаті ці назви, такі як Garena Free Fire та PUBG Mobile, потрапили в очі регуляторам та урядам у всьому світі, що призвело до скасування заборон, обмежень та обмежень щодо них у різних країнах.

Bangladesh: Garena Free Fire and PUBG Mobile bans

Остання заборона була фактично опублікована 25 серпня, коли Комісія з регулювання телекомунікацій Бангладеш (BTRC) наказала Департаменту телекомунікацій (DoT) урядового органу заборонити в країні такі ігри, як PUBG Mobile та Garena Free Fire. Ми раніше повідомляли, що Вищий суд у Бангладеш наказав відповідним органам влади країни ‘видалити всі небезпечні чи шкідливі ігри та мобільні додатки’ з Інтернету в країні.

China: PUBG Mobile ban

Китай став заголовком минулого місяця, коли оголосив суворі обмеження щодо максимального часу, протягом якого неповнолітнім дозволено грати в ігри на своїх телефонах. Ці правила дозволяли неповнолітнім грати протягом двох годин у святкові дні, тоді як ігровий процес обмежувався однією годиною у звичайні дні. Обмеження наступили після того, як газета, що належить Сіньхуа, викрила шкідливий вплив ігор на дітей та вживала такі терміни, як «духовний опіум» та «електронний наркотик» для опису ефектів залежності. У Китаї також немає PUBG Mobile або PUBG Mobile Lite, а є «чистіша» версія під назвою Game for Peace.

India: PUBG Mobile India ban

Минулого року уряд Індії заборонив понад 100 програм у зв’язку з проблемами національної безпеки, включаючи PUBG Mobile India, PUBG Mobile Lite, TikTok, CamScanner та кілька інших програм. Ці програми були звільнені через їх зв’язки з китайськими компаніями, і уряд посилався на причини національної безпеки для заборон. Однак один із цих додатків повернувся до свого роду, у вигляді Battlegrounds Mobile India, який, на думку розробників, раніше цього року відповідав усім місцевим нормам. Тим часом, попередня реєстрація на PUBG New State, новий титул, встановлений у майбутньому, зараз діє в Індії як для iOS, так і для Android. Однак невідомо, чи заборонять PUBG New State також тут.

PUBG Mobile – Krafton забороняє використання облікових записів у розмірі 1,95 лака: Поки ми обговорюємо країни, де програми були заборонені, варто зазначити, що Krafton сам заборонив понад 1 955 433 акаунтів у період з 20 по 26 серпня, які нібито порушували роботу компанії. політика щодо злому та обману гри. Більшість ігор мають дуже сувору політику проти використання хаків та читів, щоб стати кращими в порівнянні з іншими геймерами, оскільки це негативно впливає на досвід інших користувачів. Щоб уникнути заборони в Інтернеті, користувачі повинні переконатися, що вони не використовують покращення ігор та будь -які інші хитрощі, які можна вважати перевагою над іншими гравцями, оскільки це може призвести до заборони вашого облікового запису у вашій улюбленій грі, будь то PUBG Мобільний або безкоштовний вогонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *