Газ для населення: постачальники оприлюднили річні тарифи

Річні тарифи, які 25 квітня почали публікувати газопостачальні компанії, коливаються в діапазоні від 7,8 грн до 13,5 грн за кубометр, пише Абзац із посиланням на UBR.UA.

Попри заяву ГК “Нафтогаз України” про пропозицію найвигіднішого продукту, її ціна на 16 коп. вище мінімальної, яка оприлюднена на сьогодні, і становить 7,96 грн з ПДВ, але без вартості розподілу.

Читайте також: Постачальники газу опублікували фіксовані ціни на рік

Нижче розцінки у “Агросинтез трейдинг” (7,8 грн), ДП “Евод Трейд” КП “Луцькводоканал” (7,88 грн), “Черкасигаз збут” і “Уманьгаз збут” (по 7,89 грн). Відразу за ГК “Нафтогаз” слідують “Волиньелектросбит” і “Закарпаття енергозбут”, які запропонували 7,98 грн.

Ряд регіональних газсбитов оприлюднили єдину ціну в 7,99 грн. А максимальний фіксований тариф в 13,5 грн запропонували поки три постачальники – Чернівецька, Житомирська і Херсонська обласні енергопостачальні компанії.

Про плани переглянути своє річне пропозицію з 1 травня вже повідомив Megawatt. Примітно, що їх можна змінювати, але тільки в бік зниження.

Список пропозицій без урахування доставки (оновлюється):

Зазначимо, що постачальники повинні були оприлюднити фіксований тариф за п’ять днів до початку травня, тобто 25 квітня, однак це зробили ще не всі компанії.

Річні пропозиції діятимуть як базові. Споживачів місячних тарифних планів переведуть на них автоматично. При цьому громадяни зможуть змінити як річний тариф, так і газопостачальну компанію.