Генрі Кавілла бісять чутки про Супермена: «Іноді мені хочеться анонімно їх прокоментувати»

З анонсом режисерської версії «Ліги справедливості» Зака Снайдера (Zack Snyder) актори з оригінального складу все більше і більше коментують свої ролі. Нещодавно Рей Фішер (Ray Fisher), який зіграв Кіборга, звинуватив режисера Джосса Відона (Joss Whedon) в грубому та образливій поведінці. Генрі Кавілл (Henry Cavill), у якого з Warner Bros. і DC також погіршилися відносини, прокоментував нові чутки в інтерв’ю з Variety.

Спочатку Генрі Кавілл відповів на питання, чи був він здивований, що студія дала добро на режисерську версію «Ліги справедливості».

Мені здається, я не здивувався. В цьому році з ізоляцією і закриттям кінотеатрів стримінгові сервіси стали на чолі розваг, тому це не сюрприз. Зате відмінна можливість Заку показати своє бачення стрічки, і це дуже важливо для сценариста і режисера. Коли такого позбавляють, це неприємно. Я буду радий її подивитися.

Потім Кавілл прокоментував чутки, де зазначив, що багато з них у нього викликають невдоволення.

Чутки стають гірші та дурніші з кожним днем. Кількість спекуляції зашкалює. То що я бачу в мережі, просто неймовірно і іноді дратує. Наприклад, коли люди вигадку видають за факт. Я знаю, що цього не відбувалося, і я не спілкувався з тим-то. Але саме важливе, що людям це подобається. Подобається читати про такого персонажа як Супермен. Він прекрасний герой. І якщо складають чутки, це нормально, тому що вони хочуть знову побачити його на екрані. В ідеальному світі я б з радістю повернувся до ролі Супермена.

Також актор повідомив, що він хотів би залишати анонімні коментарі до подібних чуток.

Я не буду брехати, мені дуже хотілося. Але щось у цьому є аморальне. Адже я уявляю Супермена, мені здається це буде неправильно. Тому я дозволяю їм поширюватися. Та й мої слова ні на що не вплинуть. Чи це Так важливо? Одного разу люди дізнаються правду, і якщо зараз вона їм невідома, так і повинно бути.

За чутками, Warner Bros. і DC повністю вирізали все камео Супермена з «Чорного Адама», «Бетмена» і «Флеша», хоча раніше саме герой Генрі Кавілла повинен був стати зв’язує фігурою для всіх картин DC на манер Ніка Ф’юрі з кіновсесвіту Marvel.

Реліз оновленої «Ліги справедливості» очікується у 2021 році на HBO Max.