Привид лисиць Цусіми оновлено, щоб стати ще чарівнішим

Від мальовничих ландшафтів до різких дій ‘Привид Цусіми’ має чимало сильних моментів продажу. Одна з найкращих і найвизначніших його особливостей – це колекція лисиць, диких іклів, які ведуть гравців до святинь Інарі і, безумовно, заслуговують на те, щоб потім поплескати їх за важку працю.

Вони тепер навіть кращі, оскільки нове оновлення для Ghost of Tsushima та його розширення на острові Іккі додало смертельну кількість чарівності лисицям у грі. Як помітив найважливіший обліковий запис Twitter, Can You Pet The Dog, лисиці тепер із задоволенням стукають ногами об землю в очікуванні розтирання живота.

Звичайно, на острові Ікі можна погладити інших тварин, але ніщо не перевершує ентузіазму лисиці, яка виконує швидкий танець. У базовій грі лисиці приводили гравців до добре прихованих святинь, які містили різні чари, які можна було зібрати.

Щоб дізнатись більше про розширення ‘Привид Цусіми’ та покращення режисера, обов’язково прочитайте наш огляд розширення ‘Привид Цусіми: острів Ікі’. Ви також можете ознайомитися з нашими іншими путівниками по острову Ікі та з наведеними нами резюме посібниками «Привид Цусіми» для базової гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *