Гідропоніку до кожного дому за системою Terraplanter

В умовах сучасних мегаполісів у багатьох людей виникає бажання зайнятися вирощуванням рослин у домашніх умовах. Інноваційні системи, засновані на гідропоніці, можуть стати перспективним майбутнім для міського садівництва. Технологія Terraplanter, розроблена ентузіастами з нью-йоркського стартапу використовує спеціальні посудини для гідропоніки, і дозволять вирощувати різні рослини в міських умовах.При вирощуванні рослин в міських квартирах тепер не потрібно шукати ящики, грунт або добрива. В основі технології Terraplanter лежить використання спеціальних судин з кераміки, що дозволяють вільно розвиватися рослинам.

Спеціальний рельєфний або пористий дизайн стінок судин Terraplanter дозволить утримувати на їх поверхні насіння, спори або коріння рослин і не вимагають застосування ґрунту. Всередину посудини подається вода, насичена поживними речовинами і добривами. Проникаючи крізь пори в стінках судин, волога забезпечує рослини всіма необхідними для росту речовинами.

Проект Terraplanter розміщений на платформі Kickstarter і на сьогоднішній день отримав майже 6,4 млн доларів (при цілі в 20 тисяч доларів) для реалізації задуму колективу стартапу, який обіцяє з жовтня 2020 року почати поставки домашніх систем за ціною 59 доларів