Gigabyte представила одноплатний комп’ютер на мобільному процесорі Kaby Lake

Компанія Gigabyte анонсувала одноплатний комп’ютер GA-SBC7600, підходить для створення різних вбудованих пристроїв, мережевого обладнання.

 

Новинка має розміри 146 × 102 мм. Плата спочатку обладнана процесором Intel Core i7-7600U покоління Kaby Lake: чіп містить два обчислювальних ядра з підтримкою багато поточності та тактовою частотою 2,8 ГГц (підвищується до 3,9 ГГц). Обробкою графіки зайнятий інтегрований прискорювач Intel HD Graphics 620.

Допускається використання до 16 Гбайт оперативної пам’яті DDR4-2133 у вигляді двох модулів SO-DIMM. Для підключення накопичувачів доступні два порти SATA 3.0, конектори M. 2 і mSATA.

Новинка має у своєму розпорядженні слотом Mini-PCIe і додатковим конектором М. 2 для комбінованого адаптера бездротового зв’язку Wi-Fi/Bluetooth. Передбачені гігабіті мережеві контролери Intel i211AT і Intel i219LM.

 

У складі звукової підсистеми задіяний кодек Realtek ALC255. На інтерфейсній панелі зосереджені роз’єми HDMI і DisplayPort для виводу зображення, чотири порти USB 3.1 Gen 1 і два гнізда RJ-45 для підключення мережевих кабелів.

Гарантована сумісність з операційною системою Microsoft Windows 10. Ціна і терміни початку продажів одноплатного комп’ютера GIGABYTE GA-SBC7600 поки не уточнюються.