Google відкладає повернення до офісу на січень

Сундар Пічай, головний виконавчий директор Alphabet Inc., носить захисну маску під час відвідування зустрічі з президентом США Джо Байденом, не зображеним, у східній кімнаті Білого дому у Вашингтоні, округ Колумбія, у середу, 25 серпня 2021 року.

Google відкладає своє добровільне повернення до офісу на 10 січня, повідомив генеральний директор Сундар Пічай у своєму блозі у вівторок.

Ця новина знаменує собою третю затримку Google у поверненні офісів і з’являється, коли кілька технологічних компаній, включаючи Amazon, Facebook та Apple, переоцінюють повернення до офісних планів на тлі поширення дуже заразного дельта-варіанта вірусу Covid-19.

Пічай сказав, що розширення запропонує працівникам більшу гнучкість. Після 10 січня компанія дозволить різним країнам та місцям вирішувати, коли припиняти умови добровільної роботи на дому, принаймні за 30 днів. Google постійно змінює свою політику щодо робочих місць, пов’язану з COVID, на основі того, що рекомендують урядові експерти з охорони здоров’я різних країн.

‘Подальший шлях може бути трохи довшим і нерівним, ніж ми сподівалися, але я залишаюся оптимістом, що ми разом це пройдемо’, – сказав Пічай.

У грудні минулого року Google відклала повернення до офісів до 1 вересня, після чого співробітники повинні були б працювати особисто принаймні три дні на тиждень.

У липні Пічай оголосив про другу затримку – до 18 жовтня, і сказав, що працівники, які повернуться, будуть зобов’язані зробити щеплення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *